Kosminis kūrybiškumas

Projektas buvo parengtas dar 2018 metais. Realizacijai užtrukus, modernus dizainas ir unikalios tematikos sintezė, pritaikyta novatoriškai skaitmeninės rinkodaros agentūrai, vis dar žavi kiekvieną darbuotoją ar svečią. Siekiau sukurti darbo erdvę, kuri peržengtų tradicines ribas ir atspindėtų pagrindines agentūros vertybes: smalsumą, įsitraukimą ir gebėjimą prisitaikyti. Tai kelionė į visatą, kurioje idėjos ne tik gimsta, bet ir yra pritaikomos.

Biuras suskirstytas į nestandartines, dinamiškas erdves. Kiekviena erdvė – tai atskira planeta, sukurta taip, kad sukeltų skirtingas nuotaikas ir motyvus, skatintų smegenų šturmą ar atsitiktines neformalias diskusijas. Kartu tai viena bendra visata, kuri apibendrinama tais pačiais stilistiniais motyvais – paprasta geometrija, nuo ko viskas ir prasideda. Atsižvelgiant į agentūros darbo modelį, daug dėmesio skirta “skypecall” erdvei, kurioje darbuotojai bendrauja su visu pasauliu ir taip perduoda žinutę apie savo profesionalumą, kūrybiškumą ir skatina klientui smalsumą atvykti pokalbiui gyvai ir pabuvoti kūrybiškam kosmose.

English

This project blends modern design with creative themes, tailor-made for an innovative digital marketing agency. Our goal was to create a workspace that steps beyond the usual, showcasing the agency's key values: curiosity, involvement, and adaptability. This office is more than just a workplace; it's a space where ideas grow and reach as high as the views from its top-floor.

Every part of this office, from the space-themed art to the various themed rooms, each with its own vibe and purpose, reflects the team's curious, involved, and adaptable spirit – crucial for success in the fast-paced world of digital marketing. These aren't just places to work; they're spaces for brainstorming and casual chats. The team's adaptability and participation are evident here, with flexible layouts that adapt to different needs.

Nuotraukos: Lina ADi photography

144