UAB „Avon Cosmetics“ biuras verslo centre"North star".

Projektuojant biurą pasirinkta centrinė planavimo sistema, darbo kabinetai išdėstyti perimetru arčiau langų – natūralios šviesos šaltinio, pro juos atsiveria vaizdas į gatvę, į biurų-gyvenamojo komplekso kiemą bei parką. Pagalbinės patalpos koncentruotos pastato centrinėje dalyje. Nuo darbo kabinetų jas skiria natūraliai apšviestas koridorius. Kad patektų šviesa, sumontuotos stiklines rėmines pertvaras subtiliai dekoruotos matine plėvele.

Kompanijos šūkis skelbia, kad įmonė skirta moterims (The Company For Woman), pasiūlėme panaudoti rožinę (pink) spalvą –vieną iš jų firminio stiliaus detalių. Ji labai gražiai dera su tamsiai pilka kilimine danga, balta recepcija. Veidrodinės spintos durys suteikia daugiau erdvės. Koridoriaus išsišakojimo vietose esančios sienos apšviestos, kad galima būtų eksponuoti meno kūrinius , nuotraukas. Kadangi kompanija nuolat dalyvauja visuomeninėje veikloje ir įvairiuose projektuose, mielai keičia šią ekspoziciją. Tai tarsi informacinė siena, kas aktualu šiandien.

Fasade vyraujantys skirtingų atspalvių pilkos spalvos deriniai atkartojami biuro patalpų interjere, taip kuriant vientisumo, paprastumo, bet kartu solidumo ir dalykiškumo įspūdį.

Nuotraukos: Inga Zapustaitė