Šis butas buvo planuotas ir projektuotas pagal klientės poreikius. Klientė norėjo vienos didelės erdvės kurioje būtų svetainė, virtuvė bei valgomojo zona, kad virtuvė būtų toje pačioje erdvėje, bet šiek tiek toliau nuo svetainės, 2 sanmazgai (vienas iš jų nedidelis skirtas svečiams, o kitas miegamajame didelis sanmazgas šeimininkės, kuriame tilptų ir vonia ir dušo kabina). Taip pat didelė drabužinė, daug spintų, daug vietos susidėjimui.

Kodėl šiame interjere atsirado lentos formos kurios atsikartoja visame interjere? Pradėjus galvoti apie bendrą interjero koncepcija, klientė užsiminė, jog nori svetainėje minkšto baldo lenktos formos...Tai ir padiktavo visą bendrą interjero idėją. Pradėjome ieškoti kur dar galėtume panaudoti šias formas. Taip atsirado lenktos sienos, lubose esantys dekoratyvūs apskritimai bei apvalūs šviestuvai juose, sienų dekoras apvaliais veidrodžiais prie valgomojo stalo, lentų formų baldai, virtuvinė sala.

Spalvinis sprendimas gan kontrastingas, klientė norėjo tamsių baldų bei tamsių grindų, taigi dėl to sienos labai šviesios.Bendras koloritas gan ramus bei pastelinis, tačiau kai kurie akcentai, baldai, užuolaidos į kai kurias erdvės įnešė kiek gyvumo bei spalvos. Naudojome gan daug audinių, kad suteikti interjerui minkštumo bei jaukumo, todėl ir vietoj įprastų spintos durų atsirado audiniai... Jie suteikia šilumos bei jaukumo. Tai atsikartoja tiek miegamąjame esančioje drabužinės zonoje, tiek koridoriuje spintoje, kad atsirastų vientisumas.

Buvo naudojamos kokybiškos, geros medžiagos. Kalbant apie grindis, tai labai mažame plote atsirado plytelės, visa visuma medinės grindys, tik miegamojo zonoje kiliminė danga, tam kad būtų „minkšta ir šilta“.

Nuotraukos: Augis Narmontas