Kviečiame balsuoti už patinkančius interjerus konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“.

Tai buto rekonstrukcija. Pagrindinė užduotis - suprojektuoti komfortiškas erdves, padidinti ir sukurti didesnę ir funkcionalesnę vonios patalpą, miegamajame įkomponuoti dvi spintas. Buvo išverstos visos pertvarinės sienos ir erdvės formuojamos naujai. Svetainės erdvė sujungta su virtuve ir valgomuoju. Jos erdvės pojūtį suteikia atspindinti blikus juodo stiklo siena, esanti už balto virtuvės komplekto. Svetainėje, šalia TV zonos, įkomponuotas bio židinys.

Vonios patalpoje sutilpo ir didžiulė vonia ir dvivietė dušinė ir, atskirta stiklo pertvara, wc patalpa. Taip pat vonioje įrengtos kelios spintos, kurių fasadai veidrodiniai. Veidrodis, esantis šalia vonios ir praustuvo, atspindi priešingoje sienoje esantį fototapetą su vandens vėžlio vaizdu. Ji suteikia patalpai šviesos ir erdvės.

Miegamajame suprojektuotos dvi drabužinės. Kad neslėgtų, jas stengtasi maksimaliai ‚‘užmaskuoti‘‘. Viena spinta suprojektuota blizgiais, baltais fasadais, kita, kaip visi miegamojo baldai, tamsaus medžio vaizdo. Lovūgalio siena iki lubų išdėta minkštomis panelėmis, jas apjuosia veidrodinis kontūras.

Naujagimio kambaryje siekiama sukurti saugumo, minkštumo, šilumos įspūdį. Pagrindine siena padengta megzto rąšto vaizdo sienų apmušalais. Norėjosi neapkrauti erdvės, todėl suprojektuota blizgaus paviršiaus, šviesi drabužinė, bei lengvas, kabantis korpusinis baldas.

Nuotraukos: Igoris Petinas