Skandinaviškos stilistikos interjeras

Šiame interjere buvo perplanuotas erdvių išplanavimas pagal klientės pageidavimus: bendra virtuvės su svetaine erdvė, miegamasis, darbo kambarys, didelė drabužinė bei kuo mažiau neišnaudoto ploto – koridorių. Kadangi šiame bute gyvena vienas žmogus, taigi patekimas į miegamąjį ir darbo kambarį yra iš svetainės pro duris kurios su skaidriu stiklu. Taip mūsų bendra erdvė atrodo dar didesnė, o gražios durys puošia svetainės erdvę bei atlieka savo funkciją. Patekimas į sanmazgą galimas iš dviejų zonų: iš miegamojo per drabužinę, kurią nuo sanmazgo skiria veidrodinės stumomos durys. Jos atlieka tiek veidrodžio funkciją, tiek patalpų atskyrimo. Kitas patekimas svečiam į sanmazgą durys iš koridoriaus.


Kalbant apie stilistika, tai skandinaviškos stilistikos interjeras. Jis „gyvas“, jaukus, žaismingas bei linksmas. Modernu ir lengva bei gruboka ir sena… Didelė juoda „sunki“ koridoriaus spinta, tos pačios stilistikos indauja svetainėje puikiai dera prie modernių minkštų bei korpusinių baldų.


Pagrindiniu buto traukos akcentu tapo didelė virtuvinė sala su skirtingomis tiek spalva tiek forma moderniomis pusbario kėdėmis prie kurios gali susėsti net 10 žmonių. Sendintas bei stambus medžio masyvo stalviršis derintas su tamsiom jį laikančiom metalinėm kojom suteikia jaukumo ir šilumos interjere šalia visiškai modernios virtuvės.

Scandinavian style interior

The layout of this interior spaces was replanned according to the customer's wishes: a common kitchen with living space, bedroom, office-guests room, a large closet and minimized unused space in this apartment-corridors. It is apartment for one person, so access to the bedroom and office-working room is from the main area - living room through the doors with clear glass. Like this our living room space looks even bigger, and the beautiful doors is becoming a nice decoration for the living area.

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas