Privatus gyvenamasis Nr. 158 2015

Apie projektą:

Šalis: Lietuva

Plotas:70m2

Buto interjeras "Rinktinės namuose"

Projekto istorija prasideda nuo didelio ir tamsaus koridoriaus, į kurį patekome pirmą kart užėjus į butą. Tapo aišku, kad jo turi nelikti, o pro didžiulius svetainės langus plūstanti šviesa turi pasitikti iš karto. Tai tapo pagrindine užduotimi.
   Perplanavus pertvaras, bet nekeičiant esamų santechnikos ir vėdinimo įvadų buvo sukurtas naujas buto planas. Koridorius tarsi  išnyko, jo erdvė  atsivėrė ir susijungė su bendra virtuvės - svetainės zona. Miegamasis pagal užsakovų pageidavimą pasipildė įeinama drabužine, o vonioje atsirado dušas.
   Interjere naudojamos dvi pagrindinės spalvos - natūralaus ąžuolo ir balta. Balti elementai pasirinkti kaip fonas, tai visos integruotis spintos, durys, sienos. Ąžuolas kaip akcentas - virtuvės salos fasadai, baras, Tv baldas, valgomasis stalas.
   Pagrindinis apšvietimas bute neutralus, tai įleidžiami šviestuvai ir paslėptos Led juostos. Akcentuojami sieniniai ir pakabinami šviestuvai. Pagrindine detale tampa tūrinis šviestuvas virš virtuvės salos. Jis pabrėžia virtuvės zoną, bei apkabindamas gartaukio tūrį ir tampa vientisa kompozicija.

ENGLISH:

   A major task of the projeck was re-planning. Closed corridor disappeared, the space opened up and merged with a kitchen - seating area. Bedroom was supplemented with a walk-in closet, a shower and a bath there.
   The interior is used in two basic colors - natural oak and white. White chosen as a backdrop, it is all integrated cabinets, doors, walls. Oak as an accent - the facades of the kitchen island, bar, TV unit and dining table.
   Main lighting is recessed fittings and concealed LED strips. Main accent is a fixture over the kitchen island. It underscores the kitchen area, and becomes an integral composition with a volume of the hood.

 

Publikacija:

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.