Privatus gyvenamasis Nr. 22 2005

Namelio, skirto poilsiui ir svečių priėmimui, plotas yra 138,87 m2.
Jame yra pirtis su pagalbinėmis patalpomis. Virš šių patalpų- svečių miegamasis. Kita pastato erdvė, einanti per du aukštus, sudalinta zonomis. Jos skirtos biliardui, namų kinui ir poilsiui. Įrengta ir stumdomomis durimis uždaroma virtuvėlė.
Labiausiai į akis krentanti šio interjero apdailos medžiaga yra senų raudonų plytų mūras su lauko riedulių intarpais. Grindys išklotos šakotomis ąžuolo lentomis. Laiptai pagaminti iš ilgai lauke gulėjusio, įgavusio gintarinį atspalvį, kirvarpų suvarpyto ąžuolo. Po langais, grindyse padarytame įgilinime, pripilta upės vandens nugludintų akmenėlių- ši zona skirta augalams. Dalies sienų apdailai ir matomai stogo konstrukcijai naudota spalvinta pušies mediena. Minkštų baldų karkasas apipintas nendrėmis, sėdimoji dalis apvilkta balintu linu. Jaukumo patalpai suteikia ir ažūrinė medinė mobili pertvara. Priklausomai nuo poreikių, ji nuo pagrindinės erdvės gali atskirti pirties zoną ar virtuvėlę.
Ši pertvara, architekčių nuomone, vienas įdomiausių interjero sprendimų.
Kita įdomi detalė- interjero sujungimas su eksterjeru. To buvo siekta sąmoningai.
Fasadams, lauke esančio baseino ir dirbtinio krioklio apdailai taip pat naudoti lauko rieduliai. Pagrindinės patalpos ąžuolo grindys susilieja su lauke įrengtos terasos medinėmis grindimis. Židinys turi du ugniakurus: vieną lauke, kitą viduje. Židinio apdaila panaši tiek namelio viduje, tiek išorėje.
Šiltuoju metų laiku, atstumus didžiulę mobilią vitriną, nebejaučiama kur yra vidus, kur laukas. Tokioje aplinkoje tiesiog gera būti.Architektės Rasa Kamarauskaitė ir Inga Korytė- Stanionienė