Eglė Jagelavičiūtė

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 53 m2

„PRIGESINTŲ“ ATSPALVIŲ JAUKUMAS

Naujos statybos kotedže, tolėliau nuo miesto, greta pušyno, kuriame darbai buvo atliekami tik pagrindinėse zonose, estetiškai buvo perteikta minimali skandinaviškos interjero koncepcijos idėja. Norėjosi sukurti originalią, išraiškingą erdvę jauniems žmonėms, tačiau nemažiau svarbu buvo jaukumo ir subtilumo jausmas. Rezultatas pranoko lūkesčius - dekoruotame skandinaviško stiliaus kotedže pilkšvais atspalviais buvo pritaikyta medinių tašelių konstrukcija, išskirtinė šešiakampių plytelių idėja, o kiekvienoje patalpoje parinktas vis kitas ryškus akcentas leido išbaigiant interjerą pasiekti geriausius rezultatus. Viena estetiškiausių patalpų – vonios kambarys, kuriame dominuoja šilti balti tonai, medžio masyvo imitacijos plytelės, medžio – žaliuzės.
Jaukumo ir minkštumo patalpai duoda lange įkomponuota dekoratyvi užuolaida, liečianti grindinį.
Taip priduodanti tekstilei prabangumo ir tūrio, proporcijos įspūdį. Laisvai statoma vonia, platus praustuvas, veidrodis – suteikiantis patalpai erdvės ir estetikos pojūtį.
Bendras kotedžo įvaizdis – itin šviesios patalpos, daugybė jaukių kampelių poilsiui ar darbui namuose. Natūralių medžiagų grožis ir darna.

Publikacija:

  • Portalas INTERJERAS.LT, 2017.09.18, straipsnis: „Pušyno namai“;

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas