Klasika niekada nesensta – todėl klientų pageidavimu šiame interjere buvo kuriamas klasikinio stiliaus interjeras. Tai santūriai solidus, nesenstantis, bet tuo pačiu labai jaukus ir šiltas būsto apipavidalinimas. Kuriant tokį interjerą naudojamos kuo natūralesnės medžiagos: natūralus medis, akmens masės plytelės ir t.t., kurios pačios iš savęs kuria jaukumą. Taip pat labai svarbų vaidmenį atliko ir tam tikrą dvasią suteikė subtilios baldų formos. Daug dėmesio buvo skiriama ir ieškoma darnios kompozicijos, vientiso spalvinio sprendimo įterpiant įnoringų formų bei raštų akcentus.

Apšvietimą šiame klasikiniame interjere buvo stengtasi sukurti kuo neutralesnį, imituojama saulės šviesa, vakaro prietema. Bendros pagrindinės erdvės ir papildomi šviesos taškai, sudėlioti taip, kad pabrėžtų kitas interjero dalis: baldus, kuriems klasikoje tenka ypač reikšmingas vaidmuo.

Šiuolaikinis klasikinis interjeras – ramus, respektabilus, neperkrautas detalių, kiekvienas elementas atrodo labai svarbus ir vertingas, o bendra erdvė harmoningai subalansuota. Klasika – ilgalaikė, ji tarsi meno kūrinys, kuris perduodamas iš kartos į kartą.