Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 230 m2

MODERNUS INTERJERAS ANTAKALNYJE

Vilniuje, Antakalnyje pastatytame kotedžų komplekse šiam, 230 m2 kotedžo interjerui pasirinkta prabangi, bet tuo pačiu ir moderni interjero stilistika. Toks sprendimas lėmė neapkrautas, lengvas erdves, šviesų ir gaivų koloritą. Pagrindinė šio interjero dizaino idėja atkartojama visame 4 aukštų kotedže – nuo sieninių šviestuvų krentančios šviesos, durų minimalistinių linijų bei laiptų ir turėklų grafikos iki veidrodžių graviravimo ir plytelių klojimo krypties – lengvos, plonytės įstrižinės linijos apjungia vizualų vaizdą vos įžengus pro duris hole, iki pat viršutinių miegamųjų aukštų.

Pagrindinė užduotis šiame kotedže – įrengti visas reikalingas erdves gražiai ir jaunai 4 asmenų šeimai. Taip palyginti taupiai ir talpiai suplanuota erdvė III - ajame, miegamųjų aukšte – be 2 vaikų kambarių ir šeimininkų miegamojo, ten sutalpintas romantiškas ir grakštus vonios kambarys, nedidelė, bet talpus dušas šeimininkams, drabužinė, taip pat dar vienas vonios kambarys vaikams, su turkiškos pirties malonumais.

II – ojo aukšto erdvė palikta nedaloma, apjungianti svetainės, virtuvės ir valgomojo zonas. I –ajame aukšte įrengtas dvivietis garažas, katilinė, gyvenamojoje zonoje – erdvus holas, didelė drabužinė su mažesniąja, įrengta už jos stumdomų durų. Pačiame viršutiniame aukšte atsidūrė relaksacinė – darbo – bibliotekos zona, įrengta šiek tiek modernios klasikos stiliuje.

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas