Privatus gyvenamasis Nr. 69 2017

Apie projektą:

Pagrindinis autorius: Akvilė Bielytė
Bendraautorius: Edvinas Baltrušaitis
Šalis: Lietuva
Plotas: 340 m2

Namas Trakų Vokėje

Namo Vilniaus užmiestyje projektas buvo vienas iš įdomiausių mūsų kūrybinių uždavinių. 340m2 namo interjeras buvo pradėtas projektuoti vos tik paklojus pamatus, todėl mes turėjome daug laisvės turimą erdvę suplanuoti kaip galima įdomiau ir funkcionaliau. Koregavome, pertvarų, langų, durų, laiptų vietas bei proporcijas.
Nuo pat pradžių turėjome įgyvendinti pagrindinius klientų norus, patogiai ir jaukiai išdėstyti pagrindines namo erdves: virtuvę ir pagalbinę patalpą sujungti ir padalinti taip, kad tilptų 6 asmenų valgomasis stalas. Svetainėje – parinkti tinkamą vietą židiniui, integruoti laiptinę, erdvų valgomąjį bei šeimos poilsio-laisvalaikio zoną. Pagrindinį miegamąjį suplanuoti taip, kad jis turėtų atskirą vonios kambarį bei rūbinę. Suprojektuoti vaikų miegamuosius su baldais bei pilnai juos įrengti.
Namo interjero spalvinė gama buvo labai aiški nuo pat pradžių - tai klientės mėgstamos spalvos ir visi prie jos derantys atspalviai: alyvinė, baklažano, rubino, žalvario, tamsiai rudos bei pastelinės spalvos.
Dirbti su šeimininkais buvo be galo įdomu, nes praleidome prasmingą laiką kartu išklausydami ir analizuodami jų norus, ieškodami geriausių išplanavimo sprendimų, rinkdami baldus, aksesuarus ir įvairų dekorą.
Turėjome galimybę savo darbą atlikti iki galo, suderinti viską iki smulkmenų bei pasiūlyti žymių pasaulio baldų bei aksesuarų gamintojų produktus, tokių kaip: Selva, AmClassic, Grange, Houles, Rubelli, Dedar, Mastro Raphael.
Visi interjero baldai ir detalės buvo kruopščiai parinkti ir atvežti iš skirtingų pasaulio Europos šalių: Italijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Portugalijos, Belgijos ir kt.
Kurdami siekėme išlaikyti harmoningą santykį tarp modernios ir klasikinės interjero stilistikos, sukurti maksimalų jaukumą ir išlaikyti bendrą interjero vientisumą.

 

Fotografijų autorius: Tania Serket, Akvilė Bielytė.