Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 51,95 m2

Kviečiame balsuoti už patinkančius interjerus konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“.

Pilkų atspalvių paletė

Pagrindinė užduotis kuriant Vingrių g. esančio buto interjerą – iš administracinių patalpų įrengti du jaukius būstus nuomai. Beveik 85 kv.m. patalpos buvo padalintos į du butus, todėl pirmiausia reikėjo apgalvoti funkcionalius išplanavimus. Tuomet buvo suprojektuotas šis, beveik 52 kv.m., dviejų kambarių butas, kuris turi erdvę svetainę su virtuve ir valgomuoju, miegamąjį, vonios kambarį ir koridoriaus zoną, kurioje yra ne tik talpios sieninės spintos, bet ir įkomponuota darbo zona.
Baltos sienos, pilki baldai ir specialiai šiam būstui parinkti aksesuarai sukuria šviesų ir lengvą interjerą. Moderni, neperkrauta ir švari virtuvė susilieja su baltomis sienomis ir taip tarsi išnyksta erdvėje. Svetainėje optimaliai išnaudotos plačios palangės ant kurių galima ne tik auginti gėles, bet ir jaukiai prisėsti bei gėrėtis nuostabiu senamiesčio vaizdu.
Pasirinktos originalios interjero detalės yra labai svarbios šiame būste, siekiant jį pagyvinti bei padaryti jaukų. Miegamajame gyvumo suteikia mėlyno atspalvio dvigulė lova su kontrastinga tamsiai pilka siena ir kabančiais šviestuvais šonuose, o margo rašto pilkų atspalvių skirtingos plytelės vonioje sukuria išskirtinį jausmą ir taip primena, kad butas yra pačioje Vilniaus miesto širdyje.

English:

The main task of creating interior on Vingriu street - from the administrative premises devide two comfortable apartments for rent. It was necessary to consider functional layouts. Finally, 85 sq.m. has become on two flats. This equipped 52 sq.m. flat was designed in two-bedroom apartment which has a spacious living room with kitchen and dining room, bedroom, bathroom and corridor area which includes not only large closets but also an integrated work area.
A clear and light interior was created by white walls, grey furniture and specially designed accessories for this home. A modern, non-loaded and clean kitchen blends into white walls and seems to disappear in space. The wide window sills into living room has optimally used where you can not only grow flowers but also sit comfortably, read book or admire the beautiful views of the Old Town.
In order to make accommodation livinous and luscious it is are very important to select original interior details. In the bedroom there is a blue-tinted double bed with contrasting dark grey wall and hanging lapms, different tiles of grey shades in bathroom creates an exceptional feeling and reminds that the apartment is in very beautiful place of Vilnius.

Nuotraukos: Benas Šileika