Ramūnas Masteika

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 58 m2
Realizacijos trukmė: 12 mėn.

Trumpai apie projektą.

Šie apartamentai yra dalis apartamentų komplekso su jaukiais interjerais, ir esančio ramiame pamario miestelyje. Patalpos išdėstytos pirmame komplekso aukšte su tiesioginiu įėjimu iš lauko ir iš svetainės turi papildomą išėjimą į lauko terasą. Interjero dizaino stilistikai kurti kaip įkvėpimas buvo pasirinkta Floridos regiono Key West vasarnamių nuotaika. Renkant apdailos, baldų ir aksesuarų stilistiką daug dėmesio buvo skirta subtilių spalvinių pustonių parinkimui. Interjero dizaino vertybėmis buvo pasirinkta apdailos medžiagų ir baldų kokybė, todėl labai kruopščiai atrenkami tiekėjai ir gaminiai.

Įėjimo holo dizaino sprendiniai.

Prieškambaris – tai vieta kurioje svečias ir apartamentų dvasia (nuotaika) tarsi pasisveikina. Ten vyksta trumpas dialogas „patinka-nepatinka“, todėl keliais charakteringais dekoro akcentais norėjosi parodyti į kokią erdvę patenkama. Ten ir susitinka pagrindinės apdailos detalės: šviesūs sienų paneliai ir tamsaus ąžuolo grindys, kiti pagrindiniai kolorito akcentai ir aktyvus originalių tapetų raštas. Aukšti sienų paneliai prieškambario interjere dalyvauja ne tik kaip vizuali detalė, bet ir praktiška – šeimininkai nesibaimindami ištepti ar kitaip pažeistu sienų dangos gali ten atremti laisvalaikio įrangą ir ant kabliukų trumpam pasikabinti savo drabužius. Didelis veidrodis ant sienos ne tik praktiškas (paskutinis žvilgsnis kad įvertinti savo išvaizdą), bet ir įėjus į apartamentus veidrodžio atspindyje pasisveikina ir svetainės interjero vaizdas.

Interjero apdaila ir spalviniai sprendiniai.

Pagrindinės interjero dekoro dalys yra šviesūs balzgani paneliai ir baldai kombinuojami su žalsvai melsvais akcentais. Akcentuotose sienose - aktyvūs natūralistiniai originalių tapetų raštai, grindys ir plytelių faktūrose matoma daug natūralios medžiagos. Šviestuvai parinkti kad minimaliai įtakotų aplinką – pagrindinis dėmesys interjero dizaino sprendiniuose – tai spalvos, natūralios faktūros ir kokybiški baldai su nuosaikia klasikinio stiliaus užuomina.

Nuotraukos: Agnė Klimavičiūtė