Privatus gyvenamasis Nr. 45 2019

1_svetaine_Dovile_Sakevice

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 38 m2

Nedidelis dviejų kambarių, 38 kv.m. butas užkariavo mano širdį savo spalvine gama! Ramių, žemiškų spalvų bei atspalvių paletė primena mums apie ką tik atėjusį rudenį.

Vienas iš didžiausių šio buto privalumų – aukštos šlaitinės lubos, kurios optiškai didina gyvenamąją erdvę. Įspūdį kuria ir lubų sijos su ant jų sumontuotais šviestuvais, kurios ne tik gražiai atrodo, bet ir užpildo erdvę.

Balta sienų ir lubų spalva lemia ne tik vizualinį gyvenamosios erdvės dydį, bet kartu toks pasirinkimas leidžia atskleisti interjere naudojamus rudus atspalvius. Pavyzdžiui, netradicinė virtuvės spalva – „Truffle brown“ su šviesiu travertino rašto stalviršiu tampa išskirtiniu namų akcentu. Šviesių spalvų fone taip pat išryškėja sofa ir kavos staliukas, kurie puikiai dera su visuma ir papildo namų interjerą.

Svetainės sieną puošia paveikslas. Tai autorinis menininkės Eglės Karlonaitės darbas, kuris suteikia autentiškumo ir išskirtinio žavesio. Paveiksle atsispindi visos vyraujančios spalvos interjere. Keli ryškesni žalsvos spalvos potepiai paveiksle atsikartoja ir miegamajame kambaryje – dekoratyvinės pagalvėlės ir vaza ant naktinio staliuko sukuria išbaigtumo įspūdį. Jaukumą taip pat sukuria skaidrios dieninio audinio ir veliūrinės naktinės užuolaidos miegamajame bei svetainėje.

Prabangos įspūdį kuria juodos, blizgios marmuro imitacijos plytelės vonios kambaryje. Grindinės plytelės – šviesios travertino spalvos, kuri atsikartoja ir virtuvės stalviršyje. Ovalo formos veidrodis su led pašvietimu, juodas gyvatukas – tai šių dienų tendencijos, kurios interjere atrodo labai moderniai.

Sienų dekorui koridoriuje pasirinkta ta pati grindų danga, kuri atrodo originaliai ir yra labai praktiška.

Rudeniškų atspalvių interjeras tiesiog užburia! Pasigrožėkime!

 

Fotografijų autorius: Benas Šileika.