Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 115 m2

Pasižvalgykime po namus, kuriuose tiesiog norisi būti!

Šis mano naujas projektas – tai erdvus 115 kv.m. subtiliai įrengtas namas. Vyraujanti žemės spalvų gama sukuria harmoningą bei vientisą interjerą. Taip pat dominuoja balta, pilkšva, chaki, riešuto spalvos ir juodi elementai.

Pirmame aukšte yra: holas, erdvi svetainė, stilingas apvalus juodas valgomasis stalas su išskirtinio dizaino kėdėmis, kuris tarsi atskiria virtuvės zoną bei nedidelis svečių san. mazgas, įkomponuotas po laiptais.

Chaki spalva atsikartoja keliose vietose tam, kad būtų išlaikytas vientisumas interjere. Koridoriuje vyrauja ta pati spalvinė gama. t. y. talpi sieninė spinta su veidrodinėmis ir chaki spalvos baldinės plokštės durimis, juodos rankenėlės; Pakabinama uždara TV spintelė pritvirtinta prie sienos, kuri suteikia lengvumo yra taip pat pat chaki spalvos; Virtuvėje – viršutinės spintelės ir kelios atviros šoninės lentynėlės. Taip pat padarytos atviros lentynos, kuriose galima susidėti įvairius interjero elementus, pavyzdžiui, puikiai atrodys knygos, vazos, žvakidės, namų kvapai ir pan., kurie ne tik pagyvins namus, bet ir suteiks jiems autentiškumo.

Vienas ypatingai išsiskiriantis atsikartojantis elementas visame interjere – skydas iš vertikalių dailylenčių (frezuoto matinio dažyto MDF), kurios vizualiai aukština patalpas.

Beveik visi šviestuvai pasirinkti juodos spalvos, kurie interjere tampa akcentu, puikiai papildančiu visumą. Dar vienu išskirtiniu akcentu interjere tampa kiek neįprastos – pusapvalio formos veidrodis, suteikiantis subtilaus žavesio su erdvės atspindžiais.

Vitrininių langų uždengimui naudojamos naktinės ir dieninės užuolaidos, pasirinktas drobinis rusvas audinys, kuris atsikartoja visame interjere. Jis neapsunkina erdvės ir puikiai įsilieja į visumą. Virtuvėje ir vonios kambaryje pakabintos plačios medinės žaliuzės, ieškant stilingo ir praktiško sprendimo.

Ypatingą vietą interjere užima laiptai. Ąžuolo pakopos derintos prie visame name sudėtų kokybiškų riešuto spalvos parketlenčių. Taip pat puikiai įsikomponavo juodi metaliniai laiptų turėklai, kurie tapo tiek funkcijos, tiek estetikos požiūriu labai svarbus konstrukcinis ir dizaino elementas.

Antrame aukšte yra trys miegamieji kambariai, du iš jų kol kas palikti laisvi, vieta interpretacijai. Vienas miegamasis kambarys įrengtas su ta pačia visame intejere vyraujančia spalvine gama. Dėmesį patraukia išskirtinė sieninės spintos plokštė su medžio tekstūra. Taip pat matomas, kaip ir pirmame aukšte, atsikartojantis elementas – skydas iš vertikalių dailylenčių. Dominuoja juodos detalės: rankenėlės, staliukai, šviestuvai ir chaki spalvos akcentai – miegamojo lova ir patalynė.

Erdvus vonios kambarys antrame aukšte iš tiesų įspūdingas – jo plotas net 10 kv.m.! Todėl puikiai įsikomponavo tiek dušas, tiek laisvai pastatoma akmens masės vonia, dvi plautuvės su spintele. Sieninės plytelės pasirinktos šviesios išraiškingos spalvos su marmuro raštu, kurios dar labiau didina erdvę. Žavesio suteikia du ovalo formos berėmiai veidrodžiai, juodos spalvos maišytuvai, dušo kabina bei kitos akcentinės detalės. Galiausiai dar daugiau jaukumo kambariui suteikia Howea palmė ir plačios medinės žaliuzės, kurios jaukiai praleidžia dienos šviesą. Tokiame vonios kambaryje tikrai norisi pabūti ilgiau!

Nuotraukos: Benas Šileika

98