Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 65 m2

Kiekvienas mano sukurtas interjeras man yra labai brangus ir artimas, nes kiekvienas jų buvo kurtas su meile ir begaliniu atsidavimu. Tačiau ne tik interjerai, bet ir žmonės, su kuriais juos kūrėme, manyje paliko vienokį ar kitokį pėdsaką. Todėl esu labai laiminga likimui, kad atsiunčia man tokius puikius užsakovus!

Taip jau susiklostė aplinkybės, kad klientams šis namų įrengimas sutapo su pasiruošimu vestuvėms, tada mano nesibaigiantys projektai, o įterpti nepabaigus vėliau, kai darbai veja darbus būna nelengva. Nepaisant visų aplinkybių, labai džiaugiuosi, kad su klientais išlaikėme gerą santykį ir žingsnis po žingsnio tęsėme suplanuotus įrengimo darbus. Laiko turėjome nemažai, todėl kiekvienas pirkinys buvo kruopščiai apgalvotas, išieškotas ir parinktas būtent šiam namų interjerui.

Tai trijų kambarių, 65,54 kv. metrų butas Lazdynėliuose. Erdvi 34 kv.metrų svetainė sujungta su virtuve, yra du miegamieji ir vonios kambarys. Šiuo metu trečiasis kambarys paliktas interpretacijai, esant poreikiui galima įsirengti patogią darbo erdvę arba ateityje vaikų kambarį.

Visame interjere vyrauja ryškesni žalios spalvos atspalviai, pradedant nuo vonios kambario, svetainės ir baigiant miegamuoju kambariu. Vonios kambaryje akcentinei sienai pasirinktos ispaniškos sodrios žalios spalvos, blizgaus paviršiaus plytelės. Tos pačios spalvinės gamos priderinta ir dušo užuolaida su augalų motyvais bei apvalus kilimas, kuris suteikia jaukumo. Grindų plytelės pasirinktos pilkšvos terazza imitacijos, kurios pratęsiamos ir koridoriuje.

Svetainės zonoje akį patraukia ryškus violetinis foteliukas, žalia sofa ir žalia spalva nudažyta viena siena. Vietoje pagrindinio šviestuvo svetainėje – įgilintos gipso kartonu lubos ir vidinėje įgylėjimo dalyje paslėptas LED apšvietimas – visa tai optiškai didina erdvę. Vitrininius langus galima pridengti tik esant poreikiui naktinėmis romanetėmis, tokiu būdu dienos metu galima niekam netrukdant džiaugtis sklindančia šviesa, vaizdu už lango (miško panorama) ir papildomai sutaupyti vietos svetainėje. Visos kitos detalės papildo interjerą: kilimas, stilingas kavos staliukas, šviestuvėliai virš TV zonos, kabanti TV spintelė.

Valgomojo zonoje yra stalas, kurio paviršius išlietas iš cemento, su išskirtine medine konstrukcija. Stalo kojų dizainas atsikartoja ir valgomojo kėdėse. Šalia valgomojo stalo pagal užsakymą gamintas baldas, skirtas interjero aksesuarams, detalėms, knygoms, žurnalams ar asmeniniams daiktams susidėti. Ant žalios sienos kompoziciją kuria trys paveikslai.

Virtuvė yra pakankamai didelė, todėl šiame interjere pasirinkta pastelinių spalvų gama, tam, kad ji harmoningai įsilietų į bendrą visumą ir taptų viso interjero dalimi. Pasirinkta spalvinė gama taip pat padeda sukurti atviros, šviesios ir tvarkingos erdvės įspūdį.

Miegamajame kambaryje atsikartoja visame interjere vyraujančios spalvos. Talpi sieninė spinta pasirinkta baltos spalvos, ji puikiai susilieja su baltomis sienomis. Veliūrinė pilka lova, žalias naktinis užuolaidų audinys su dieninėmis romanetėmis. Miegamasis yra pilnai išpildytas, jame matome: pastatomą veidrodį, ąžuolo faneruotės komodą, paveikslus, šviestuvus, staliuką prie lovos, viskas dera tarpusavyje, todėl sukuriamas išbaigtumo ir jaukumo įspūdis.

Pasižiūrėkime, ką šį kartą pavyko sukurti!

Nuotraukos: Benas Šileika