Savi namai – savas pasaulis.

Butas Marijampolėje įrengtas vienaaukščio namo mansardiniame aukšte. Pastato konfigūracija leido zonuoti patalpas į gyvenamąją ir miegamąją erdves, kurias jungia holas. Pagrindinė interjero tema – natūralumas. Pagrindinė medžiaga jungianti interjerą yra natūralaus alyvuoto ąžuolo apdaila. Ąžuolinės grindys užlipa ant sienų ir nenutrūkstamai jungia erdves. Medžio sienos organiškai perauga į baldus ir kitus interjero elementus.

Gyvenamosios erdvės pagrindinis akcentas – židinys, skiriantis gyvenamojo kambario ir virtuvės zonas. Židinio šiluma jaučiama iš visų pusių, ja gali mėgautis visi šeimos nariai. Nestandartinė patalpų erdvė leido suformuoti savotiškus ir žaismingus paslėpto apšvietimo sprendimus.

Miegamieji kambariai individualūs, atitinkantys kiekvieno jo gyventojo būdą. Tėvų miegamasis ir vonios kambarys - atskiros patalpos, tačiau jų erdvę intriguojančiai jungia matinio stiklo sienutė, kuri neleidžia nuobodžiauti. Vonios kambarį šildo medžio plokštė, ... veidrodinėje sienutėje atsispindintis jūros dugno fragmentas.

Mergaičių miegamieji skleidžia gyvybingą nuotaiką. O jų vonios kambaryje galima skaityti spalvingą ir nepasikartojantį povandeninių spalvotų akmenukų ir kriauklyčių pasakojimą.

Daugelis interjero baldų bei elementų suprojektuoti ir pagaminti individualiai. Kai kurie baldai integruoti į sienas ir yra nepastebimi, jie puikiai funkcionuoja, o rankenėlių ar plyšių sienoje ritmas tampa dizaino elementu. Dekoratyviniu piešiniu papuoštos kolonos koridoriuje yra ne kas kita, o šeimos genealoginis medis, prie kurio gali prisiliesti ir paskaityti eidamas į savo mažą pasaulį ...

Nuotraukos: Andrius Byčenkovas