Viduržemio jūros įkvėptas interjeras 

A. Janušienė, pasakodama apie jau įgyvendintą projektą, akcentavo, kad interjere pasirinktas modernios klasikos stilius, kuris pagyvintas holivudiniu prieskoniu. Šeimininkai pageidavo jūrinių atspalvių, todėl čia pastebima vandenyno įkvėpta spalvų paletė. „Klientai turėjo aiškią viziją dėl Viduržemio jūros inspiruoto interjero. Jų norai ir namo lokacija prie miško paskatino naudoti natūralias medžiagas ir gamtoje vyraujančią spalvų paletę, kuriai stabilumo ir solidumo suteikia visur matomos juodos detalės (langų ir veidrodžio rėmai, koridoriaus sienos, lentynos, židinio apdaila ir kt.)“, – pasakojo A. Janušienė.

Kadangi šeima ne tik intensyviai dirba, bet ir mėgsta daug keliauti, žmonės tikrai susipažinę su įvairių šalių architektūra, stilių įvairove, todėl tikslas buvo sukurti  skirtingų kultūrų įkvėptą namų interjerą, kuris dvelktų atostogų nuotaika. Melsvos užuolaidos svetainėje, mėlynos virtuvės ir vonios kambario spintelės bei miegamojo dekoro akcentai atspindi lengvą Viduržiemio jūros stilistiką. Mėlynų detalių yra ir daugiau: pagalvėlės, minkštasuoliai, žvakės ir kt. Būtent tokios detalės atskleidžia raminančią jūrišką stilistiką.   

Pasak dizainerės, klientai visiškai ja pasitikėjo, buvo atviri  siūlomiems interjero sprendimams ir idėjoms. „Kadangi šeimininkai atėjo konsultuotis, kai buvo pradinė namo projekto stadija, turėjau galimybę daryti įtaką techniniams sprendimams ir objekto planui. Būtent todėl su itin dideliais iššūkiais nesusidūriau. Tačiau pradžioje teko nuodugniai apgalvoti kiekvieną detalę, pavyzdžiui, kaip į bendrą vaizdą integruoti gartraukį, sukurti laiptinės zoną, tinkamai parinkti proporcijas ir mastelį, atsižvelgiant į nestandartinę erdvę“.

English

A. Janušienė, talking about the already implemented project, emphasized that the interior was chosen a style of modern classics, which is enlivened with Hollywood spice. The owners wanted marine hues, so an ocean-inspired color palette is noticeable here. "The clients had a clear a vision for a Mediterranean-inspired interior. Their wishes and the location of the house near the forest encouraged the use of natural materials and a palette of colors prevailing in nature, for which stability and solidity is provided by black details visible everywhere (window and mirror frames, corridor walls, shelves, fireplace decoration, etc.)", said A. Janušienė.

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas

522