Apartamentai Naujamiestyje

Šis interjeras suprojektuotas jaunai šeimai naujos statybos name Vilniaus Naujamiestyje. Kurdama šį interjerą stengiausi atrasti pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir estetikos, sukurti ne tik patogius, bet ir gyvybingus, sukeliančius emocijas namus. 

Mano kūrybinis tikslas buvo sukurti tokią aplinką, apie kurią šių namų šeimininkai galėtų pasakyti, – taip, tai mūsų namai, todėl svarbiausia užduotis buvo suprasti kas tinka būtent šiems žmonėms, šiai erdvei, sukurti namus, kurie ne tik atitiktų jų estetinius ir praktinius poreikius, atspindėtų jų vertybes, bet ir žadintų jausmus, suteiktų jiems džiaugsmo. 

English

This interior is designed for a young family. My creative goal was to find a balance between functionality and aesthetics to create comfortable, lively and emotional home, about which the owners of this apartment could say - yes, this is Our Home, so the most important task was to understand what exactly suits these people, this space, to create a place that would not only meet their aesthetic and practical needs, would reflect their values, but also arouse their feelings, give them joy.

Nuotraukos: Tomas Marozas

436