Margarita Orlova

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 80,12 m2

4 kambarių butas Užupyje

Paplūdimio namo atmosfera Vilniaus senamiesčio širdyje – Užupyje. Išskirtinis butas, suprojektuotas ir įrengtas jaunai šeimai iš žmonių, kuri mėgsta keliauti, o grįžus namo gyventi atpalaiduojančioje atmosferoje. 

Darbo eigoje, buvo siekiama sukurti šiltus ir įsimintinus namus su siela, namus į kuriuos norisi grįžti. Įkvėpimas buvo pasisemtas iš gamtos tekstūrų, ir panaudotos natūralios medžaigos, tokios kaip ąžuolinis parketas, lininės užuolaidos, vilna, rotanas, džiutas, molinės vazos ir džiovintos gėlės. Be to, panaudojus neutralias žemės spalvas, buvo sukurta jauki, lyg meditacinė, atmosfera, kurioje norisi leisti laiką su savo šeima.

Beach House Vibe in Uzupis

Beach house vibe in the heart of Vilnius Old Town - Uzupis. An apartment designed for a young family of 4 who loves travelling and coming back home to feel relaxed, loved and liveable. The aim was to create a warm, inviting and memorable home with soul. The main inspiration was natural textures; therefore, I chose materials like oak parquet, linen curtains, wool, rattan, jute, clay vases and dried flowers. I used mainly neutral earthy colours in the interior to create a cosy, meditative atmosphere where you want to spend time with your family.

Nuotraukos: Lina Adi ir Margarita Orlova

649