Gyvenamosios paskirties, trijų kambarių butas.

Šiuolaikiška, estetiška, natūralių spalvų, šviesi ir moteriška gyvenamoji erdvė. Tokia užduotis buvo pateikta prieš pradedant projektuoti 92,60m2 ploto naujos statybos, trijų kambarių butą. Pagrindinės erdvės viduryje buvusi nešanti kolona padiktavo visas zonas. Šalia jos suprojektuota tokia pati kolona ir atsiradusi tarp jų stiklinė pertvara, atskyrė svetainę nuo valgomojo su virtuve. Rusvo, tonuoto stiklo, graviruota elegantiškais raštais plokštuma, tapo ir funkcinis ir dekoratyvus elementas. Sienos dekoruotos faktūriniais tapetais, kurie taip pat atsiranda ir lubose, padeda sukurti jaukumo įspūdį.

Svarbiausias nedidelio jaunos šeimininkės miegamojo akcentas, jos megstamiausių gėlių - aguonų atvaizdas. Tam, kad jis dar labiau išryškėtų, sienos šonuose priklijuotos nuo lubų iki grindų tonuoto veidrodžio juostos. Vizualiai šoninės sienos nueina tolyn, o priekyje lieka lovūgalio dekoratyvioji siena. Dėl vientisumo iš miegamojo į vonios kambarį patenkame per spintos duris. Erdviame vonios kambaryje vietoj vonios įrengta didžiulė dušo kabina. Patalpos erdvę vizualiai praplečia veidrodinės sienos.

Projektuojant nedideles erdves, svarbus ne tik kiekvienas centimetras, bet ir spalvos. Tad net mažoje erdvėje pavyko sukurti įtikinamą solidumo ir jaukumo įspūdį.

Nuotraukos: Kęstutis Kurienius