Dalia Gerasimavičienė

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 36 m2

Kviečiame balsuoti už patinkančius interjerus konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“.

NESTANDARTINIO BUTO INTERJERAS

Tik 36 kv.m. butas, o telpa viskas ko reikia patogiam gyvenimui. Svarbu paminėti, kad šio buto išplanavimas – labai nestandartinės, netaisyklingo trikampio formos. Ir pirmas įspūdis buvo labai liūdnas, kadangi miegamojo kambarys buvo atskirtas pertvara, kuri abi zonas dalino į uždaras mažas erdves, todėl buvo pasirinktas sprendimas ją griauti ir apjungti svetainės bei miegamojo erdves jas dalinai atskiriant TV baldu, kuris yra ir funkcionalus ir tuo pačiu dekoratyvus – su metalo juostų arkomis simetriškai iš abiejų baldo šonų. Na, o patį televizorių galima persukti pagal poreikį į abi puses ir patogiai žiūrėti tiek gulint lovoje, tiek sėdint prie valgomojo stalo. 

Spalvinė gama rami, žemės spalvų, be ryškių akcentų. Visai miegamojo erdvei – sienoms ir luboms, pasirinkta išskirtinai tamsi, gili spalva tam, kad sukurti intymesnę, jaukią ir atskirą nuo visos bendros erdvės poilsio zoną. Virtuvę norėjosi padaryti kuo mažiau buitišką bei suteikti jai daugiau estetinio vaizdo, nes ji kartu su valgomojo ir svetainės zonomis yra labai arti viena kitos, tad tam puikiai pasitarnauja tonuotas veidrodis, kuris vizualiai didina erdvę ją atspindėdamas, tuo pačiu suteikdamas virtuvės baldams lengvumo, permatomumo. Lygiai tokiu pačiu tikslu tonuoti veidrodžiai panaudoti ir drabužių spintai esančiai bendroje zonoje, kad šis baldas neapsunkintų erdvės. Juodos vertikalios profilinės rankenėlės aukština spintos fasadą ir grafiškai dera su metalo juostų arkomis.

Iš san. mazgo skalbimo mašina buvo perkelta į virtuvės zonoje esančią talpią spintą, kurioje numatyta daug vietos pasidėti įvairiems buitiniams daiktams. Tokiu būdu san. mazgo patalpoje turime erdvų dušą, patogų wc ir praustuvo išdėstymą.

Beveik visas apšvietimas formuotas užglaistomas tam, kad kuo mažiau akcentuoti lubas jų per daug nepabrėžiant. 

Na ir dar vienas svarbus šio buto elementas bei puošmena – tik įėjus hole matoma juostų dekoro siena su paveikslu, o tarp sienos juostų simetriškai iš abiejų paveikslo šonų integruotas užglaistomas apšvietimas.

English

 Only 36 sq.m. the apartment has everything you need for a comfortable life. It is important to mention that the layout of this apartment is a very non-standard, irregular triangle shape. The bedroom was separated by a partition that divided both areas into closed small spaces, so the decision was made to demolish it and combine the living room and bedroom spaces by partially separating them with a TV unit that is both functional and decorative at the same time - with metal strip arches symmetrically from both pieces of furniture sides. Well, the TV itself can be turned as needed in both directions and can be watched comfortably both while lying in bed and sitting at the dining table.

The color range is calm, earth colors.

Nuotraukos: RŪTA KOTVICKAITĖ

422