Rugilė Palevičiūtė
Viktorija Puodžiūtė- Jurkšaitė

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 94 m2

Spalvingas butas Vilniuje

Keturių kambarių buto Vilniuje interjeras buvo kurtas derinant klasikinį stilių, kurį diktuoją namo aplinka bei namo bendrų erdvių interjeras su užsakovų žaismingu charakteriu ir polėkiu. Pagrindinis interjero akcentas – spalvos. Kaip kūrėjai, džiaugiames, kad yra užsakovų, kurie nebijo į savo namų interjerą įsileisti ryškių spalvų, kurios erdvėms suteikia gyvybės. Juk žmonės su spalvomis susiduria kasdien ir visur, o  atidžiai suderintos spalvos gali paversti namus žaisminga ir meniška vieta, kupina džiaugsmo.

Įėjimo zonoje sienos ir durų apdailai pasirinktas veidrodis, kuris vos įėjus į butą atveria vaizdą į gyvenamąją erdvę ir suteikia natūralaus apšvietimo. Gyvenamoje erdvėje esantis erkeris išnaudotas valgomojo zonai bei ramiam poilsiui su knyga ant palangės, o virtuvės zona atskirta spalva, kuri pratęsiama ir lubose. Buto pagrindiniame vonios kambaryje, kaip ir kitose buto erdvėse, buvo pasitelktas arkos motyvas, kuriame suprojektuota įmontuojama vonia išskirtiniam poilsiui. Projektuojant buto erdves buvo pagalvota ir apie pasikeitusius mūsų darbo įpročius ir sukurtos kelios patogios vietos darbui iš namų.

English

The interior of a four-room apartment in Vilnius was created by combining the classical style dictated by the house's surroundings and the interior of the common areas with the playful character of the clients. The main idea of the interior is colors. As designers, we are delighted that there are clients who are not afraid to use bright colors in their home interiors, which bring life to the spaces. After all, people encounter color every day and everywhere, and carefully matched colors can transform a home into a playful and artistic place full of joy.

Nuotraukos: Simonas Linkevičius

492