Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 75 m2

Kviečiame balsuoti už patinkančius interjerus konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“.

Saulės nubučiuotas | 75

75 kv.m. butas nuomai Vilniaus senamiestyje. Man visada buvo įdomu, ar kas nors skaito interjero aprašymus? Todėl nebandysiu žodžiais įrodyti, jog tai lengvas ir prie nuotaikos prisitaikantis interjeras. Būsiu atvira. Tai paskutinis iš šešių interjerų, kuriuos įrenginėjau tam pačiam savininkui. 

Minimaliai perprojektavau erdves, jog turėtume didesnę svetainę ir mažiau koridorinių erdvių. Spalviškai laikytasi pagrindinės užduoties – ramiai, kad tiktų 90 proc. gyventojų, bet tuo pačiu būtų unikalu. Visada yra dalykų, kuriuos galbūt darytum kitaip, bet jeigu Klientui patinka taip – aš sakau, kad tada taip ir reikia, tik tuomet pakoreguokime šitą, šitą ir šitą, kad viskas skambėtų bendroje darnoje.  Sakyčiau tai yra didžiausia pridėtinė vertė, kurią galima gauti iš interjero dizainerio.

75 sq.m. apartment for rent in the old town of Vilnius

I've always wondered if anyone reads interior descriptions? This is the sixth interior I performed for the same owner.

I have made some adjustments to the space design in order to have a larger living room and fewer corridor spaces. As usual, rent interior goes with the requirement to suit the visual taste of 90 percent of the population, as well as with a huge desire to make it unique. Usually, there are things that you might see differently, but if the Client likes it this way - I say - lets do it, and let me adjust some other things so finally all sounds in harmony. I would say this is the biggest added value you can give to a Client as an architect/interior designer.

Nuotraukos: Gerda Ramonė

514