CLE DE MAISON
Vaida Žemaitytė Jankauskienė

Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Bendrauatorės: Greta Magylaitė, Indrė Žemaitytė
Plotas: 400 m2

Seaside residence

Tai dviejų aukštų namas, kurio gyv. plotas apie 400 kv.m. Pirmame aukšte išsidėsčiusi erdvi svetainės-virtuvės-valgomojo zona bei svečių kambarys su vonios kambariu, o antrame namo aukšte – du vaikų kambariai su privačiomis voniomis bei drabužinėmis, vyro darbo kambarys bei šeimininkų zona – erdvus miegamasis su privačiu vonios kambariu, atskira wc patalpa bei itin didele įeinama drabužine. 

Objektas yra Lietuvos pajūryje. Čia gyvena jauna šeima su dviem vaikais. Objektas baigtas įgyvendinti 2023 m. pradžioje. Startavome su projektu, kai pats namas jau buvo pastatytas, tad vidaus įrengimui iki detalių užtrukome apie du metus.

Vos įėjus pro duris, svečią pasitinka įmantrus grindų plytelių raštas ir įspūdingi laiptai. Dar daugiau puošnumo laiptams suteikia prancūziški Grande Forge turėklai. Svetainės erdvėje abejingų nepaliks lubos iš suformuotų gipso kvadratinių kubų, kurie yra papildomai apšviesti LED ir savotiškai sudalina erdvę į skirtingas zonas. Žinoma, mūsų vizitine kortele tapęs elementas – veidrodis ant lubų ir šviestuvai ant jų. Virtuvės zonoje pagrindiniu elementu tampa Dover White marmuro sala. Namams jaukumo visuomet suteikia chevron rašto medinis grindų parketas, kurį mes dar iš kraštų perimetru įrėminame plytelių juosta. Visame name gausu poliuretano lipdinių (tiek ant sienų, tiek ant lubų), veidrodžių elementų, žalvario detalių. Visos vonios pasižymi itin sudėtingais plytelių raštais, kas reikalauja labai preciziško darbo. Vyro darbo kambaryje – įmontuotas jūrinis akvariumas su itin retomis žuvytėmis. 

Nuotraukos: Kernius Pauliukonis / Packshot. Video: Wide Wings

985