Gyvenamojo namo interjeras – labai intymi erdvė, sauganti ir saugoma, talpinanti ritualus, tradicijas, pomėgius, pripildyta savų žmonių pasaulio, kasdien "ryškinanti" šeimos gyvenimo iliustracijas...

Pažvelgti į namą "kliento akimis", sužinoti, kaip interpretuoja, priima ir jaučiasi žmones, kuriems šios erdves ir buvo sukurtos. Galbūt todėl interjero fotofiksaciją atliko - gyvenamojo namo savininkai.

Naujai pastatyto namo bendra pirmo aukšto erdvė, vitrininiais langais "tapetuojanti" sodo fragmentus, planiškai dalinama laiptų segmento. Šis komunikacinis elementas uždarais turėklais, pakoregavo erdvės proporcijas ir suskaidė ją į aiškias funkcines zonas - atskiriant poilsio zoną nuo virtuvės , stengtasi sukurti maksimalų privatumą kiekvienai zonai , tačiau išlaikyti erdvės atvirumą ir „komunikabilumą“.

Antrame aukšte - šviesiu koridoriumi patenkama į asmenines erdves. Jos -"minkštesnes", sodresnių spalvų, naudojami tekstiliai tapetai, įmantresnės formos, tarsi primena, kad pagrindinį vaidmenį čia atlieka - asmeniškumai.

Interjero iliustracija "kliento akimis" - atvirlaiškis ir dovana autoriui, suteikiantis progą pamatyti "asmeniškas"namo erdves.

Nuotraukos: Kęstutis Kurienius