Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 54,04 m2

Kviečiame balsuoti už patinkančius interjerus konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“.

GEDIMINO REZIDENCIJA

Butas miesto centre – Gedimino rezidencijos projekte (Gedimino prospekte).

Tai Vilniaus istoriją saugantis, išskirtins architektūros pastatas: su neoklasicizmo elementais, balkonais, kolonomis, įspūdingo grožio laiptinėmis, kurių didžioji dalis buvo restauruota ir išlaikiusi autentišką pastato dvasią.

Išskirtinė pastato architektūra lėmė ir pasirinkto, lengva modernia klasika dvelkiančio buto braižą. Į butą, tęstinumo principu, „atkeliavo“ sienų  bei lubų apvadai – moldingai. Juodai baltų plytelių mozaikinis motyvas vonios kambaryje – duoklė laiptinės praeito šimtmečio pradžią menančiai grindų dangai. Svarbų vaidmenį projekte atlieka tamsios akcentinės prancūziškos eglutės rašto grindys, kurių fone garžiai ryškėja holo bei virtuvės spintelių banguotas raštas – savo subtilumu mažai primenantis jau kiek pabodusius tašelių motyvus. Akcentinis granito akmuo – kuria ervės piešinį.

 

Šiame bute rasime bent keletą įdomesnių, netradicinių sprendinių – kambarius skiriančios išskirtinio gabarito akcentinės dvivėrės durys, kurios reikalui esant apjungia miegamojo ir svetainės erdves. Taip pat juoda vonia, savo vietą radusi miegamojo erdvėje.

Nuotraukos: Benas Šileika

926