Apie projektą:

Šalis: Lietuva
Plotas: 62,32 m2

Rose home

Interjere pasiūliau rožinės spalvos akcentus, ir džiaugiuosi, kad klientai jos nepabūgo. Klientų norai, kad namai būtų jaukūs, bet neapkrauti bereikalingais daiktais. Kad būtų šviesu, ir patalpa atrodytų kuo erdvesnė. 

Dauk sprendimų buvo padaryta balduose, kad virtuvės baldas atliktų kuo daugiau funkcijų, ir ten tilptų taip pat ir darbo zona. Taip pat teko padirbėti ir su pačio židinio konstrukciją, nes šalia židinio tam pačim plote, turėjo tilpti ir televizorius. Klientų namuose buvo nedauk vietos daigtų susidėjimui, dėl to vaiko kambaryje buvo įrengta labai didelė spinta su vaiko daigtų susidėjimo zona, bei šeimos daigtams.

English

I suggested pink accents in the interior, and I'm glad that the customers didn't shy away from it. The wishes of the clients that the house should be cozy, but not burdened with unnecessary things. So that it is bright and the room looks as spacious as possible.

Some solutions were made in the furniture, so that the kitchen furniture could perform as many functions as possible, and the work area could also fit there. We also had to work on the construction of the fireplace itself, because next to the fireplace in the same area, the TV had to fit. In the client's home, there was no space for storing things, so a very large wardrobe was installed in the child's room with a storage area for children's things and family things.

Nuotraukos: Agnė Bareikienė Klimavičiūtė

475