Pagrindinis uždavinys projektuojant šį 76m2 būsto interjerą – padaryti jį ryškiu, jaunatvišku, atspindinčiu čia gyvenančią jauną šeimą. Koreguojant buto planą buvo atsisakyta papildomo wc ir taip padidinta bendra virtuvės-svetainės erdvė, kuriai čia skirtas didžiausias dėmesys.

Bute karaliauja balta. Ją visose patalpose papildo smėlio spalvos koloritai, ąžuolo medis bei ryškesni akcentai- prigesinta baklažano spalva svetainėje, ryškūs motyvai vaikų kambaryje ir juoda-balta grafika. Pastaroji prasideda jau koridoriuje ant spintos, kuri išklijuota laikraščiais su šeimos nuotraukomis; ant plytelių su receptais virš virtuvės darbastalio, juodai-baltame svetainės kilime ar dar nenuspalvintuose vaikų kambario tapetuose. Baklažano spalvos taip pat ne daug, tačiau ji esminiuose elementuose- svetainės sienoje, kuri pereina į lubose esančius balkius su apšvietimu, taip suteikdama jiems gylio, minkštuose balduose bei ergonomiškoje darbo kėdėje. Ramūs smėlio atspalviai svetainėje nežymūs, tačiau vonioje ir tėvų miegamajame- tai pagrindinės spalvos.

Visi bute esantys baldai minimalistiniai, lakoniškų formų, pagrinde baltos spalvos, kuri skiriasi blizgiu ar matiniu paviršiumi, siejasi rankenėlių grafika.

Buto interjeras lengvas, šviesus, neperkrautas daiktais, pagyvintas spalviniais kontrastais ir žaismingais elementais.

Nuotraukos: Dainius Stankus