Kviečiame balsuoti už patinkančius interjerus konkurse „Metų interjeras / Auksinė paletė“.

Butas “Verkių slėnyje”

Objekto plotas: 104 kv.m.

Pradedant projektuoti šį interjerą, buvo suformuluota aiški kryptis, kurios linkme vėliau buvo kuriami šie jaunos šeimos namai. Pagrindinė užduotis - sukurti modernų interjerą, kuris pulsuotų gyvybe, bet išliktų šiltas ir jaukus, bei minimalistinis ir funkcionalus. Todėl visi sprendimai labai praktiški, nėra jokių nereikalingų detalių. Taip pat viena iš sudėtingiausių užduočių šiuose namuose buvo vietoje suplanuoto trijų kambarių buto, suprojektuoti patogų keturių kambarių interjerą.

Bendras pastelinis spalvinis sprendimas sukūrė ramią ir jaukią aplinką, nors ir buvo panaudoti aktyvūs dekoro elementai. Dekoruojant mergaitės kambarį buvo atsisakyta tipinių vaikiškų dekoravimo būdų, o pasirinktas margaspalvių širdelių dekoras, prie kurio priderintos visos likusios kambario detalės.

Ieškant išskirtinų ir funkcionalių detalių miegamajame buvo specialiai sukurti ir pagaminti šviestuvai virš lovos. Visi interjero elementai buvo renkami, kad būtų ne tik gražūs, bet ir praktiški daiktai.

Užbaigus šį projektą jaučiama harmonija ir estetika. Šiuose, jaunos šeimos namuose, jaučiama linksma, energinga, bet šilta ir jauki namų dvasia.

Nuotraukos: Šarūnė Šaltenė