92 kv. m. bute yra du kambariai, vonia ir svetainė kartu su virtuve. Interjere vyrauja riešutmedžio elementai ir šviesa-tamsia kontrastas. Interjerą galima pavadinti minimalizmas, tačiau jis yra gana šiltas ir jausmingas. Bute nėra grindjuosčių ir švarios grindų linijos tęsiasi iki durų staktos detales; durų staktos yra lygios su siena, suformuojant švarių ir vientisą sienos paviršių.

Svetainės erdvėje yra knygų lentynos nuo grindų iki lubų. Knygų lentynos turi ne tik funkcinę esmę, bet yra priešingas akcentas nuo langų; langai yra atviras ir tuščias ir lengvas elementai, o knygų lentynos pilna su knygomis yra masyvus, nepermatomas ir sunkus elementas.

Virtuvei buvo skirta tamsia spalvos paletė; kadangi teko projektuoti virtuvę tamsiame buto kampe be langų, nuspręsta projektuoti tamsią virtuvę (nesistengti sukurti šviesą virtuvę su baltomis spintelėmis; jeigu tamsu tegul būna tamsu). Virtuvėje yra tris elementai – tamsiai pilkos akmens masės plytelės, riešutmedis ir grafito spalvos sienos ir spintelės – ir kiek vieno elemento kiekis (kiek plytelių, mediniai elementai ir grafito spalvos) buvo daug kartu eksperimentuota ir paskaičiuota eskizu metu, susirasti tą tikrą harmoningą santykį tarp trijų elementų.

Vaiko kambarį dominuoja dideli sienos lipdukai, kurie buvo sukurti Kalifornijos grafikos dizaino firmos. Tie lipdukai lengvai galima nulupti, ir toks nepastovus sienos dekoras yra priimtina vaiko kambariui, kai vaikas auga greitai ir jo skonis keičiasi greitai. lipdukai irgi atsiranda ant lubų, žaismingai sudėti ir kai kurioje vietoje iškarpyti halogeninėms lempoms, kad kai atsiguli lovoje, bus ką pažiūrėti.

Kai įžengia į tėvų miegamąją, keičiasi erdvės jausmai; vietoje kietas parketas ir baltos sienos ir lubos, atsiranda minkštas kilimas, tamsios samanos spalvos sienos ir medinės lubos. Virš medinių lubų yra paslėptas netiesioginis apšvietimas, kurio šviesos ryškumą galima reguliuoti. Paprastai vakare įjungiamas tik ambientinis apšvietimas, kuris švelniai apšviečia sienas ir suteikia jaukią atmosferą, o kai rengiasi ryte, kai reikalingas stipresnės šviesos, įjungiamas vidurinės halogeninės lempos.

Tas pats medinių lubų motyvas pakartotas vonioje. medinės lubos kaba per patalpos visą ilgį, akcentuoja patalpos gilumą. Dušo kabina buvo suprojektuota kartu su vonia. čia atspindi japoniška maudimo tradicija, kad prieš maudytis vonioje reikia praustis po dušu. Atskirsti šlapią patalpą nuo kitų vonios patalpos su stikline sienute irgi padeda kai namuose yra mažas vaikas; kai jis žaidžia vonioje, likusia vonios patalpa lieka sausi. Veidrodinės spintelės labai talpios; jos slepia visus vonioje reikalingus daikčiukus. Net skalbimo mašina paslėpta medinėje spintelėje, kad neapkrautų daiktais mažą erdvę.

Nuotraukos: Augis Narmontas