Keturių kambarių buto išplanavimas vien dėl patalpų skaičiaus dažnai būna komplikuotas. Šiuo atveju taip pat neapsieita be kelių koridorių. 94 m2 buto išplanavimo padėtį dar kiek komplikavo būtinybė įsirengti talpias spintas, taip reikalingas gausiai šeimynai. Todėl pagrindiniu interjero uždaviniu tapo padaryti būsto erdves aiškiai suvokiamas, vientisas ir būtinai šviesias, nes butas orientuotas į šiaurę. Skirtingas patalpas vienija balta spalva, balinto ąžuolo medis ir ryškūs akcentai. Visose patalpose atsiranda juodos spalvos elementas, sukuriantis vientisumo įspūdį- vienur tai tik šviestuvas, kitur baldo dalis ar tiesiog piešinys plytelėse.
Kiekvienas buto kambarys turi kažkuo savitą charakterį- svetainėje juodą/baltą/pilką derinį sušildo žalios sofutės ir Vido Kaupelio nuotraukos, kurios koridoriuje susisieja su žaliu akvariumu. Miegamojo atmosferą formuoja šeimininkės kurtas molio ir šiaudinių viksvelių bareljefas, kurio nuotaika atkartota balduose. Vaiko kambariui teko gaivi mėlyna spalva, kurią papildo margas ir puošnus kilimas. Vonioje ir tualete atmosferą kuria rankomis tapytos plytelės su aukso spalvos detalėmis. O pačiam tamsiausiam darbo kambariui teko papildoma šilta oranžinė spalva.

Virtuvės ir koridoriaus erdves vienija vyninė ir žurnalų lentynos su pašvietimais- atsiradusios čia dėl sienose buvusių nepanaudojamų nišų.

Interjeras kurtas lengvai ir paprastai, su ambicija turėti jaunatviškus bei jaukius namus.

Nuotraukos: Dainius Stankus