Užduotis: funkcionaliai išspręsti erdves, atsižvelgiant į užsakovų gyvenimo būdą.

Idėja: Sukurti jaukius individualizuotus namus ne per daiktų bei detalių gausumą, o per natūralias medžiagas, bei monochromišką ramų koloritą.

Projektuojant buto išplanavimą atsisakyta standartinių durų angų.Vietoj jų suformuota stiklinė pertvara skirianti vonią, miegamajį, bei vaikų kambarį nuo holo. Stiklo pagalba pavyko įleisti natūralią dienos šviesą į holą, bei vonią. Siekiant išvengti prigimtinio stiklo šaltumo, jis dekoruotas šiaudų motyvu,kuris tarsi leitmotyvas atsikartoja visose buto zonose. Matomas tiek hole, tiek kambariuose ,tiek vonioje.Taip pat ir virtuvės zonoje.

Praktiškai visi buto baldai integruoti į nišas, kad taptų architektūros dalimi . Visi korpusiniai buto baldai- autoriniai. Svetainės akcentai -švietuvai, bei antikvarinis valgomojo stalas su kėdėmis. Miegamasis turi minimalią darbo zoną, kuri organiškai jungiasi su lova ir pereina į lentynas. Vaikų kambario baldai projektuoti taip , kad kuo daugiau daiktų būtų paslėpta, kad liktų vietos žaidimams, mokslams , bei poilsiui. Išlaikant bendrą buto stilistiką – spintelės, lovos, bei stalas projektuoti tarsi vienas kito tęsinys.

Apšvietimas formuotas taip, kad būtų galimybė keisti apšvietimo zonas , bei jo intensyvumą, atsižvelgiant į poreikius bei nuotaikas.

Betoninės buto lubos -kontrastas dominuojančioms šiltoms natūralioms medžiagoms, tačiau jos nekonkuruoja su aplinka, o ją papildo.