Po pirmųjų susitikimų su būsimais namo gyventojais ir vizitų objekte buvo išgryninta būsimo interjero stilistika ir nuspręsta, kad įrenginėsime modernų interjerą. Modernus interjeras pasižymi paprastumu ir neperkrauta detalėmis aplinka.
Nuo pirmųjų šio projekto žingsnių buvo siekiama ieškoti originalių, naujoviškų ir vartojimui ekonomiškų sprendimų. Todėl sprendžiant visus apšvietimo klausimus nedvejojant buvo pasirinkti LED diodų šviestuvai, kurie buvo projektuojami ir gaminami specialiai šiems namams. LED’ai - ne tik vartojimui labai ekonomiškas sprendimas, bet taip pat puiki galimybė sukurti originalius ir norimo šviesos srauto šviestuvus. Tokias apšvietimo galimybes panaudojome ir įgyvendinome visose šio namo zonose, nuo koridoriaus, vonių, virtuvės su valgomuoju iki visų miegamųjų. Pagrindiniame šeiminikų miegamajame dekoratyvinis LED šviestuvas suprojektuotas ne tik ant sienos, bet “užlipantis” ir ant lubų.
Kuriant ir projektuojant kitas interjero detales, taip pat buvo skiriamas labai didelis dėmesys jų originalumui. Viena svarbiausių interjero detalių jungiančių abu namo aukštus - išskirtinio dizaino, asimetriniai, lenkti laiptai, kurių “voratinklio” raštas buvo perkeltas ir ant virtuvinių baldų fasadų. Laiptų apšvietimui taip pat panaudoti LED diodai, kurie ileisti į porankio apačia, kad apšvietimas paryškintų turėklų raštą.
Visos interjero detalės išieškotos ir sukurtos nepretenzingam šiuolikiškam modernizui suteikiančios daug originalumo ir išskirtinumo šiems namams.

Nuotraukos: Šarūnė Šaltenė