Beta.lt ir Grupinis.lt salonas konstitucijos pr., Vilniuje

Beta.lt ir Grupinis.lt salonas, tai specifinės paskirties bei funkcijos erdvė. Pagrindinė funkcija - prekių, įsigytų internete, išdavimas. Papildoma funkcija – Beta stiliaus erdvė, kuriai reikalinga minimali drabužių aksesuarų nuolat kintanti ekspozicinė erdvė, bei persirengimo kabinos.

Salonas įsikūrė tarybinių laikų pastate su aiškiai apibrėžta erdve. Vadovaudamiesi EKO idėjomis, perdirbome bei atnaujinome kai kuriuos ankstesnės, tose patalpose buvosios, parduotuvės baldinius elementus ir kai kurias interjero detales.

Reikėjo suformuoti erdvę, patogią dideliems žmonių srautams, bet taip pat ir tokią, kuri būti jauki esant vos keletui žmonių. Pasirinktas minimalistinis interjero sprendimas - naudojamos tik natūralios nepretenzingos medžiagos. Interjero kūrimui pasirinktos nebrangios, bet kokybiškos medžiagos, atspindinčios internetinio portalo Beta.lt ir Grupinis.lt nuostatą „gerą prekią parduoti pigiau“. Raktinis sprendimas čia - natūralios beržo faneros elementai -pertvaros, baldai, dekoratyvinės detalės – autorinio dizaino. Kuriant interjerą tuo pačiu buvo kuriamas ir Beta.lt bei Grupinis.lt firminis stilius.

Nuotraukos: Darius Gumbrevičius