Avalynės parduotuvė „Shoe Gallery“

Įvairių prekės ženklų avalynės parduotuvę Shoe Gallery galima rasti centrinėje Vilniaus gatvėje esančiame istoriniame pastate įsikūrusiame moderniame prekybos centre GO9.
Parduotuvės zonavimą nulėmė L formos patalpos. Erdvė pirmame parduotuvės plane yra skirta pagrindinei avalynės ekspozicijai. Ši zona yra savotiška batų galerija, kaip ir diktuoja parduotuvės pavadinimas, erdvę akcentuoja specialiai jai sukurti šviestuvai. Likusi parduotuvės dalis, išsidėsčiusi giliau, yra skirta įprastai batų ekspozicijai. Tam buvo specialiai sukurta paprasta ir aiški modulinė eksponavimo sistema – sieninės bei erdvinės modulinės sistemos buvo suprojektuotos pritaikant standartinę prekybos įrangos furnitūrą.
Visu parduotuvės perimetru įrengtas profilis, nuo kurio nuleisti gamintojų logotipai padeda atskirti skirtingų prekės ženklų zonas. Pastato konstruktyviniai elementai yra integruoti į pardavimo įrangą kaip kartu funkciniai ir dekoratyvūs: avalynės ekspozicijai ir veidrodžiams.
Interjere derinamos įvairios apdailos medžiagos: betonas, plytelės, tapetai, metalas, baldiniai paneliai. Specialiai sukurti autorinio dizaino tapetai, kurių motyvas taip pat naudojamas stiklo pertvarų dekoravimui.

Nuotraukos: Leonas Garbačauskas