Vaida Norkūnaitė
Raimondas Pilkauskas
Danguolė Pilkauskienė
Rita Trimakienė
Šarūnas Šliužas

Objekto pavadinimas
Lietuvos Respublikos Teisingumo Ministerijos
Konferencijų salė

Objekto vieta (adresas, miestas)
Gedimino pr. 30/1, Vilnius

Plotas
194,6 kv.m.

Projekto aprašymas
Rekonstruojamos salės plotas 154,7 m² , skirta konferencijoms, pasitarimams, susirinkimams vesti. Dalyvaujančių žmonių skaičius gali būti apie 80. Įdiegtos naujos sistemos: garso, vaizdo, belaidė diskusinė, skaitmeninė sinchroninio vertimo, scenos apšvietimo. Visos sitemos sujungtos į automatizuotą valdymo sistemą. Įrengtas informacijos perdavimo tinklas.
Kiekviena sėdima salės vieta turi sinchroninio vertimo įrangą. Pranešėjo vietoje (sekretoriate) numatytomaos dvi kompiuterizuotas darbo vietos. Pat pat pirmose klausytojų eilėse įrengtas kompiuterinis ryšys.
Buvusios amfiteatrinės salės grindys išardytos ir pakeistos naujomis. Taip pat sena scena demontuota ir suformuota nauja. Senos pakabinamos lubos demontuotos ir pakeistos naujomis. II-o aukšto operatorinės pertvara į salę demontuota ir įrengta nauja tonuoto stiklo pertvara per du aukštus, už kurios įrengitos inžinieriaus patalpa ir vertėjų kabinos. Ties įėjimu sienos ardomos, paliekant tik laikančias kolonas, ir statomos naujos - iš ugniai atsparaus gipso kartono plokščių, kurios tvirtinamos prie metalinio karkaso. Salės lubose įrengtos tempiamos šviečiančios lubos. Kėdės restauruotos. Kiliminė danga, - sukurta specialaus dizaino.

Interjero autorius (-ai), atstovaujama projektavimo firma/dizaino studija Architektūros projektavimo firma „GRAFO“
Raimondas Pilkauskas
Vaida Norkūnaitė
Rita Trimakienė
Danguolė Pilkauskienė
Šarūnas Šliužas