Kirpykla įsikūrusi pirmajame daugiabučio aukšte, Užupio rajone.

Salonas siūlo savo paslaugas tiek vidutines,tiek didesnes pajamas gaunantiems klientų mylimiems augintiniams,todel tendensingai bandžiau išlaikyti švelnų elegancijos,klasikos ir neperkrautos prabangos balansą.

Koncepcija pasirinkta remiantis Užupio unikaliu savitumu ir įdomios paskirties objekto ypatumais. Moderni klasika buvo pats tas kas atitiko visus reikalavimus. Klasikines formas materializuoja modernios medžiagos, spalvos ir faktūros. Dauguma baldų, šviestuvų ir tapetų gaminta pagal individualius užsakymus. Parinkti šviesūs atspalviai - švaros ispūdžiui, kieti paviršiai - patogumui ekploatuojant ir subtili, bet akcentuojanti viso ivaizdžio idėja.

Neapsiribojau patalpų erdvės užpildymu, tačiau norėjau sukurti ir idomų pačios kirpyklos veidą bei klientams komerciškai patrauklią išvaizdą.

Puikiai tiko klasikinės britiško stiliaus detalės. Pagrindinis akcentas - languotas raštas, panaudotas šviestuvams, tapetams ir vitrinų reklaminiam vaizdui. Visi iš išvardintų elementų, buvo maketuojami, gaminami ir piešiami, pagal individualų užsakymą. Interjerą papildo, klasikiniai elementai – italų murano stiklo šviestuvai, itin originaliai atrodantys, pjaustyti paveikslai su įvairių veislių šuniukų profiliais, baldai frezuotomis klasikinio stiliaus kojytemis.

Planinė struktūra gana paprasta. Didelis priimamasis, vadovo kabinetas, dvi didelės patalpos šunų plovimui bei kirpimui ir dalis personalui (virtuvėlė, sandėliukas, atskiras san.mazgas).

Itin svarbu buvo patraukliai sutvarkyti priimamojo holą ir vaizdą iš gatvės pusės- reprezentacijai. Kadangi turejome didelius vitrininius langus, juos sekmingai panaudojau visos koncepcijos “išnešimui” į lauką. Tas pats motyvas (languotas raštas), bet jau kitos spalvos ir daug švelnesnio tono, papuošė visas vitrinas(matinė ploteriuota plėvelė).Jas užakcentavo šuniukų plastikiniai modeliai is „MAGIS“ aksesuarų linijos, su vizija ateityje juos panaudoti šunų aprangos kolekcijų pristatymui.

Nuotraukos: Raimundas Urbakavičius