Hoppers šokių studijos interjeras Konstitucijos pr., Vilniuje

Hoppers šokių studijos šeimininkai pageidavo dviejų dalykų. Pirma, sukurti aplinką, kuri būtų laisva, nevaržanti, skirta jauniems žmonėms, ateinantiems čia pašokti po pamokų, studijų ar darbų. Antra, vienoje erdvėje suderinti du skirtingų stilių šokius: 1930-aisiais gimusį lindyhopą ir 1970-aisiais prasidėjusį, o vėliau visame pasaulyje išpopuliarėjusį hiphopą. Nors šokiai atkeliavo iš skirtingų XX a. laikotarpių, juos vienija tai, kad abu jie gimė Niujorke. Būtent todėl kuriant studijos interjerą buvo pasirinkta Niujorko tema.

Išgriovus buvusio restorano pertvaras, 230 m² plotas padalintas į recepcijos erdvę, persirengimo patalpą, dvi šokių sales bei mokytojų kambarį. Iš gatvės patekus į recepciją iškart pasitinka tapetas su Niujorko piešiniu (autorius – arch. Dalius Regelskis) ir laikrodžiai, einantys Vilniaus ir Niujorko laiku. Čia įrengta nuolat atnaujinama ir lengvai keičiama nuotraukų galerija. Recepcijos patalpa užpildyta lengvais staliukais su žaismingomis, ryškiai raudonomis kėdėmis, siekiant sukurti jaukią bendravimo aplinką.

Tuo tarpu šokių salių, kuriose vyksta pamokos bei renginiai, sienoms ir grindims parinktos šviesios spalvos, kurios vizualiai praplečia erdvę. Dideli veidrodžiai, reikalingi šokėjams pamokų metu, sumontuoti taip, kad atspindėtų vaizdą pro vitrininius langus, o tai dar labiau sustiprina salių erdvės pojūtį.

Nuotraukos: Augis Narmontas