Pagrindinis 86 m2 kirpyklos veiksmas- centre. Apie ilgą dvipusį kirpimo stalą rikiuojasi kitos funkcijos- registratūra, manikiūro, plaukų plovimo vietos ir keli laukiamojo kampeliai. Centras tampa savotiška atitvara tarp skirtingų zonų. Pagrindinio stalo veidrodžiai suteikia patalpai papildomo žaismo ir erdvės.

Interjere susipina modernus ir klasikinis stiliai. Dominuoja sterili, blizgi balta ir gili, matinė juoda, kurias apjungia šviesūs smėlio atspalviai bei balkšvo aukso akcentai. Vyrauja keli raštų motyvai- aptakios klasikinės formos baldų kojelėse, gobelenuose ir lenkta linija sienų dekore bei spintelių durelėse. Visa tai kontarstuoja griežtoms modernioms darbo stalų formoms ir matinio stiklo pertvaroms.

Pagrindiniai interjero akcentai- aukso spalvos veidrodžių rėmai, apvalios durų rankenos ir auksiniai pufų bei pagalvėlių gobelenai. Dar viena svarbi interjero detalė- modernūs ir klasikinių formų juodi šviestuvai, kurie atsispindi ir veidrodžiuose.

Griežtas modernus stilius su minkštomis klasikinėmis formomis suteikia patalpai jaukumo, šilumos įspūdį. Asmeniškumo ir moteriško rafinuotumo įneša Marilyn Monroe, Audrey Hepburn bei kitų damų atvaizdai ant pagalvėlių ar paveikslų drobės.

Nuotraukos: Dainius Stankus