Visuomeninis Nr. 75 2010

Vienos didžiausių kabelinės televizijos bendrovių Lietuvoje UAB „INIT“, teikiančios analoginės ir skaitmeninės televizijos, interneto ir IP telefonijos paslaugas, Abonentų skyriaus interjeras.

Adresas Laisvės al. 30A, LT-44502 Kaunas.

Bendras Abonentų skyriaus plotas 115 m2, kurį sudaro dvi patalpos: 98m2 (abonentų aptarnavimo patalpa) ir 17m2 (direktorės kabinetas). Patalpos yra pirmame aukšte.

Kadangi ši įmonė veiklą pradėjo nuo kabelinės televizijos ir toliau savo paslaugas plėtojo optiniais kabeliais, tai buvo pasirinktas persipinantis šviesos ir šešėlių žaismas, aštrios ir aiškios linijos ant visos pagrindinės sienos.

Vieninteliai spalviniai ir išskirtiniai akcentai yra įmonės logotipas, ryškūs raudoni minkštasuoliai klientams bei visas dėmesys turėtų būti sutelktas į tris didžiulius TV ekranus, demonstruojančius nepriekaištingą vaizdo ir šiuolaikinių telekomunikacinių galimybių erą (kol kas TV ekranai nepakabinti).

Ypatinga reikšmė skirta apšvietimui. Bendras lubų paviršius tarsi išraižytas susikertančiomis šviečiančiomis linijomis, kurios gali šviesti keliais būdais: pabrėžiant tik susikirtimo vietas arba ignoruojant susikirtimo taškus.