IEŠKAI ĮKVĖPIMO? ATEIK IR ĮKVĖPK dizaino! Dizaino savaitės renginiai NAMŲ IDĖJŲ CENTRE „NIC“


2016 m. balandžio 30  – gegužės 8 d.


NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS, Minijos g. 42, Klaipėda

04.30 d. 12 val. renginys „Interjero dizaino diena mažiesiems“.
04.30 d. 13 val. susitikimas su 3D piešiniais iliustruotos knygos mažiesiems „Pasakos, kurių niekas nepapasakos” autoriumi Pauliumi Stalioniu.
04.30 d. Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos specialybės mokinių paroda „Paveldas kitu kampu“.
05.02 d. 17 val. Dizaino savaitės Klaipėdoje atidarymo vakaras su džiazo virtuozai Sauliumi Šiaučiuliu ir Laimonu Urbiku.
05.02 d. 17:30 val. Editos Suchockytės grafikos paroda „Virpėjimas“ su pačia autore. Kadangi pagrindinis menininkės kūrybos motyvas yra moterys, kurias autorė perkelią į kitą, su fantazijų pasauliu susipynusia realybę, ta proga autorė apsilankiusias moteris bandys įamžinti ant popieriaus.
05.02 d. knygų iliustratorės, grafikės Birutės Žilytės darbų paroda „Sienos.Fragmentai“ salone VILNIAUS PARKETAS
05.02 d. 18 val. paskaita-diskusija „Buvęs ir dabartinis kičas mene ir interjere“, kurią ves menotyrininkas, dr. Viktoras Liutkus.

 

NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS, Pramonės g. 17B, Šiauliai

05.02 d. fotomenininko Rimanto Dichavičiaus paroda iš ciklų "Žiedai tarp žiedų" ir "Vizijos" salone VILNIAUS PARKETAS
05.05 d. 15 val. šiuolaikinių kilimų tendencijų pristatymas su salonu DUBINGIAI.
05.05 d. 16 val. energetiškai efektyvių ir inovatyvių žaliuzių pristatymas su salonu ARDENA.
05.07 d. 12 val. renginys „Interjero dizaino diena mažiesiems“.

 

NAMŲ IDĖJŲ CENTRAS, Pramonės pr. 8E, Kaunas

05.03 d. Kauno taikomosios dailės mokyklos fotografijos specialybės mokinių paroda Formos ir faktūros“.
05.03 d. interjero konkurso „Tendencijos“ darbų paroda.
05.03 d. 18 val. susitikimas su legendomis salone VILNIAUS PARKETAS. Jungtinės dviejų menininkų parodos pristatymas: Filomena Linčiūtė-Vaitiekūnienė su ciklais „Maroko mozaika“ (aliejus, drobė), „Medžiai ir bokštai“ (aliejus, drobė), „Paryžius, Paryžius...“ (mišri technika) ir Juozas Ruzgas su skulptūrų kompozicija „Šviesi laiko tėkmė“ (marmuras).
05.04 d. 18 val. konferencija - diskusija „Sinergija būsto įrengime: architektų ir interjero dizainerių glaudesnio bendradarbiavimo galimybės“, kurį ves architektas urbanistas ir paminklosaugininkas Jurgis Rimvydas Palys.
05.04 d. interjero tendencijų ir naujienų pristatymas iš Milano parodos su studija "7JAUSMAI" ir diskusija prie vyno taurės.

 

„Ieškai įkvėpimo? Ateik ir įkvėpk dizaino. Namų idėjų centre „NIC“ daugiau nei 10 atvirų renginių, diskusijų ir parodų! Įkvėpimo ieškantys ras nematytas fotografijų parodas, ką tik baigtus tapybos ir grafikos kūrinius, Lietuvos interjerų konkurso nugalėtojų darbus, semsis įkvėpimo seminaruose apie interjero tendencijas ir naujienas iš Milano. Architektai ir interjero dizaineriai kviečiami diskusijai į konferencijas .

 

 

RENGINIŲ APRAŠYMAI


INTERJERO DIZAINO DIENA MAŽIESIEMS. Interjero dizaino diena mažiesiems šiais metais pateiks daug staigmenų ne tik mažiesiems dizaineriams bet ir jų tėveliams. Nemokamų kūrybinių dirbtuvių metu, kartu su Nykštuku Tuku, vaikai susipažins su interjero kūrybos procesu, išbandys 3D piešimą bei turės galimybę įsitraukti į daugelį kitų, kūrybiškumą lavinančių veiklų. Tuo metu, kol vaikai žaisdami mokinsis, tėveliai galės sužinoti apie naujausias šių metų interjero dekoravimo tendencijas bei išbandyti interjero kūrimą su 5D virtualios realybės akiniais! Renginys nemokamas.

Knyga vaikams „PASAKOS, KURIŲ NIEKAS NEPAPASAKOS“ - unikali, dar niekur negirdėtų ir nematytų pasakų knyga, kurią parašė dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis. Užburiančios, originalios, stebuklinės, pamokančios istorijos patrauks ne tik vaikučių, bet ir tėvelių dėmesį. Knyga iliustruota nuostabiais 3D piešiniais.

Kaune vyks KONFERENCIJA-DISKUSIJA „Sinergija būsto įrengime: architektų ir interjero dizainerių glaudesnio bendradarbiavimo galimybės”. Diskusijos metu kviesime pasidalinti savo įžvalgomis ir patirtimi bei neformalioje aplinkoje aptarti būdus kaip stiprinti tarpusavio komunikaciją. Konferencijos metu pranešimą skaitys architektas, urbanistas ir paminklosaugininkas Jurgis Rimvydas Palys.

Nacionalinės premijos laureatės, dailininkės grafikės, KNYGŲ ILIUSTRATORĖS BIRUTĖS ŽILYTĖS PARODA „Sienų tapyba. Fragmentai“, kurioje – skaitmeniniai menininkės ir jos vyro Algirdo Steponavičiaus kurtų sienų tapybos Valkininkų sanatorijoje „Pušelė“ ir legendinėje kavinėje „Nykštukas“ skaitmeniniai atspaudai. Pastaroji vieta (dabar – Pamėnkalnio g. 24) kadaise buvo ypač pamėgta mažųjų vilniečių – kavinėje stovėjo specialiai vaikams kurti baldai, buvo sudarytas vaikiškas valgiaraštis, o vitrinoje straksėjo tikros voveraitės! Parodos lankytojai galės išvysti gražiausius tapybos darbus, puošusius visų vilniečių ir miesto svečių pamėgtos kavinės sienas, apžiūrėti Valkininkų sanatorijoje išlikusius ir praėjusiais metais valstybės saugomais kultūros paveldo objektais paskelbtus kūrinius, atgimusius naujomis vaizduojamojo meno formomis.

SUSITIKIMAS SU LEGENDOMIS. Jungtinės dviejų menininkų parodos pristatymas: Filomena Linčiūtė-Vaitiekūnienė su ciklais „Maroko mozaika“ (aliejus, drobė), „Medžiai ir bokštai“ (aliejus, drobė), „Paryžius, Paryžius...“ (mišri technika) ir Juozas Ruzgas su skulptūrų kompozicija „Šviesi laiko tėkmė“ (marmuras).

 

 
www.nicentras.lt