2018 m. tendencijos: ką reikėtų žinoti perkantiems baldus?

 

Pasaulinės interjero tendencijos rodo, kad žmonėms jau pabodo ekscentriškos, įžūlios, ir, žinoma, brangios namų įsirengimo idėjos. Pirkėjams norisi jaukumo, praktiškumo, patogumo, funkcionalumo, ekologiškumo ir paprastumo. Naudojantis klasikiniais sprendimais galima sutaupyti tiek pinigų, tiek laiko.

 


Jaukumas ir moderni spalvų paletė namuose

Jeigu planuojate atsinaujinti savo būstą ir ieškote tinkamų baldų, atkreipkite dėmesį į dvi esmines šio sezono tendencijas. Interjero specialistai įžvelgia dvi pagrindines kryptis, kuriomis bus judama, kuriant namų aplinką. Populiariausi sprendimai siūlys jaukumo oazes namuose ir neįprastus, modernius, tačiau neekstravagantiškus spalvų derinius.

Jaukumą namuose galima sukurti kambarių erdvėse suformuojant šiek tiek atskirtas zonas įvairiai veiklai – vakarojimui su šeima, knygos skaitymui ar arbatos gėrimo ritualui. Atskiros zonos, apsijungiančios bendrame interjere, nepaslepia privačių erdvių, tačiau tuo pačiu kuria komfortišką aplinką.

Žaidimas spalvomis namus pagyvins. Šio sezono tendencija – ryškios spalvos, suteikiančios namams gyvasties ir elegancijos. Netikėtai skambantys žalios, rudos, mėlynos, baltos, juodos, vyšninės, oranžinės, tamsiai geltonos, pilkos spalvų deriniai įneš modernumo ir atgaivins bet kurį būstą. Norintiems pabrėžti jaukumą, reikėtų rinktis žemės spalvos derinius. Siekiantiems suteikti interjerui prabangos – rinktis stilingas vario ar bronzos detales.

 

 

Sezono pasirinkimas – baldų pirkimas internetu

Kokybiški ir ilgaamžiai baldai yra nepigus pirkinys. Investuodami į namų interjerą siekiame, kad baldai tarnautų ne vienerius metus. Neturintys laiko ar galimybių leistis į paieškas baldų salonuose, turėtų išbandyti baldų pirkimą internetu, kur kokybiška produkcija siūloma už patrauklią kainą, dažnai mažesnę, nei baldų salonuose.

Baldų pirkimas internetu, kol kas galbūt skamba neįprastai, tačiau siūlome įvertinti visus tokio apsipirkimo būdo privalumus. Internetinėje parduotuvėje galima rinktis iš tūkstančių skirtingų baldų, galima nesudėtingai lyginti juos tarpusavyje ir įsivaizduoti namų aplinkoje. Be to, suteikiamos visos garantijos ir nereikia rūpintis baldų pristatymu. „Pagrindinė pirkėjų baimė, susijusi su baldų pirkimu internetu, yra tai, kad gautos prekės išvaizda gali skirtis nuo prekės išvaizdos nuotraukoje. Nepaisant to, nemažai pirkėjų drąsiai perka baldus internetu. Didžioji dalis pardavimų įvyksta todėl, kad siūlome geras kainas ir užtikriname aukštą kokybę“, - apie pirkėjų įpročius pasakojo internetinės parduotuvės b-a.eu, prekiaujančios baldais, atstovas M. Meliešius.

 

 

Rinkdamiesi baldus lietuviai yra konservatyvūs

Analizuodamas pirkėjų įpročius, M. Meliešius pastebi, kad tarp pirkėjų populiariausi yra svetainės baldai, minkšti baldai, miegamojo baldai ir virtuvės baldai. Rečiau perkami prieškambario baldai ir vonios baldai.

Populiariausi miegamojo baldai – dvigulės miegamojo lovos, taip pat populiarūs ir įvairūs minkšti baldai – foteliai, sofos. Lietuvių labiausiai mėgstami svetainės baldai yra įvairios sekcijos, skirtos ne tik įvairiems daiktams susidėti, bet ir turinčios erdvę televizoriui pastatyti. Internetinėje parduotuvėje b-a.eu siūlomi nebrangūs tačiau stilingi virtuvės baldai, kurių kainos yra nuo 180 Eur iki 300 Eur. Prieškambario baldai ir vonios baldai perkami rečiau, tačiau jų pasirinkimas ne ką mažesnis, nei kitų baldų.

Rinkdamiesi baldus lietuviai yra gana konservatyvūs ir renkasi odines bei medines detales, nelinkę įsileisti spalvų. Tarp populiariausių pasirinkimų vyrauja įvairios rudos spalvos variacijos – nuo labai šviesių kapučino atspalvių, iki tamsių rudų ar net juodų. Taip pat populiarios natūralios medienos detalės ir paviršiai. Priklausomai nuo baldų rūšies ir pirkėjo pageidavimų, baldams paprastai išleidžiama nuo 70 Eur iki 400 Eur.

 

  

 

Baldų pasirinkimas – estetiška, patogu ir funkcionalu

Geriausias būdas užtikrinti, kad visi namie esantys baldai harmoningai derėtų tarpusavyje – rinktis baldų kolekcijas. Baldų kolekcija, tai tarpusavyje derantys baldai, sukurti taip, kad galėtumėte išsirinkti priimtiniausią sprendimą savo būstui. Kiekvieną kolekcijos baldą galima įsigyti atskirai, todėl galite išsirinkti tik tuos baldus, kurių norite.

Renkantis baldus, specialistai siūlo atkreipti dėmesį į tris pagrindines baldų savybes: patogumą, funkcionalumą ir talpumą. Tai pagrindinės tendencijos, į kurias šiais metais orientuojasi baldų dizaineriai ir gamintojai. Būti praktišku tampa madinga.

 

Daugiau: b-a.eu