Kiekvienas užsiimantis elektronine prekyba nori didelio lankytojų srauto. Nieko keisto – juk jis be galo svarbus verslo sėkmei. Kuo daugiau lankytojų pritraukiama į svetainę, tuo daugiau pajamų generuojama. Vienas paprasčiausių ir pigiausių būdų tai pasiekti yra tinklaraštis. Vis dar abejojate, ar jo tikrai reikia? Tuomet pateikiame jums tris būdus, kaip kurdami tinklaraštį galite pagerinti savo pardavimus.

 

 

SEO rezultatų gerinimas

Šiandien aukštos kokybės turinys yra gyvybiškai svarbus efektyviam paieškos sistemų optimizavimui, kitaip žinomam kaip SEO (angl. Search Engine Optimization). Visų pirma kurdami tinklaraščio įrašus padidinate svetainės puslapių ir vidinių nuorodų, nukreipiančių lankytojus į pagrindinį puslapį, skaičių. Tai padeda jūsų svetainei užimti aukštesnę vietą paieškos rezultatuose.

Taip pat tinklaraščio įrašuose galite naudoti su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius, pagal kurios norite reitinguotis. Tokiu būdu žinote, kad skaitytojus domina su jūsų veikla susijusios temos. Taigi pritraukiate daugiau potencialių klientų. Dar vienas privalumas yra tas, kad reguliariai atnaujinamas svetaines geriau vertina „Google“. Tai reiškia, kad reguliariai keldami tinklaraščio įrašus jūs įgyjate pranašumą prieš konkurentus, kurie to nedaro arba daro rečiau.

Lankytojų skatinimas sugrįžti

Be tinkamų raktinių žodžių naudojimo ir reguliaraus rašymo atitinkamomis temomis, tinklaraščio kūrimo esmė yra jo įrašų turinys. Todėl labai svarbu įsitikinti, kad jis būtų įdomus ir vertingas skaitytojui. Pasistenkite, kad jūsų įrašai nebūtų kuriami vien tik siekiant parduoti. Papasakokite daugiau apie savo prekių ženklą, suteikite skaitytojams naudingos informacijos, kurioje neminimas jūsų produktas, bet tiesiogiai pabrėžiama jo nauda.

Pavyzdžiui, jei pardavinėjate kelionių bilietus, galite aptarti vietas, kurias verta aplankyti artimiausiu metu, ar kažką panašaus. Kurdami įdomų ir informatyvų turinį, ne tik prailginsite laiką, kurį lankytojai praleidžia jūsų svetainėje, bet ir pritrauksite daugiau potencialių klientų.

Prekių ženklo žinomumo ir patikimumo didinimas

Natūralu, kad jeigu tinklaraštis bus geras, atsiras daug žmonių, norinčių jį skaityti. Taip jūs didinsite savo prekių ženklo žinomumą, kursite profesionalų ir autoritetingą verslo įvaizdį. Svetainėje rasdami daug vertingos informacijos skaitytojai žinos, kad esate patikimi ir vertins jus kaip ekspertus, todėl noriau įsigis jūsų produktus ar paslaugas. Taip pat tikėtina, kad žmonės norės pasidalinti patikusiais tinklaraščio įrašais su kitais. Tokiu būdu jūsų prekių ženklas taps dar labiau matomas ir atpažįstamas.

Yra ne vienas būdas, kaip kurdami tinklaraštį galite pagerinti savo pardavimus. Jeigu dar tik planuojate pradėti el. prekybos verslą ir neturite savo svetainės, žengti pirmuosius žingsnius galite jau dabar. Sužinoti, kokia yra jūs dominančio domeno kaina, ir užregistruokite jį galite paspaudę ant pateiktos nuorodos. Ilgametę patirtį turintys domenų registravimo ekspertai mielai atsakys į jums rūpimus klausimus ir padės sukurti tvirtą pagrindą savo el. prekybos verslui.