Erdvė, kurioje mes gyvename ir kuriame, – tai ne tik sienų dizainas ir kvadratiniai metrai. Tai – daug daugiau. Mūsų interjerai padeda Jums išreikšti save, o mūsų pagrindinė misija yra Jūsų norų atstovavimas ir susitarimas. Modernūs baldai ir dekoratyviniai eslementai yra ne viskas – yra elementų, kurie sudaro visą sėkmingą susitarimą, kuris suteikia puikią aplinką gyventi ir dirbti.

Sienos dažnai pasitelkiamos kaip elementas interjero dizaine. Žodis „dizainas“ čia yra naudojamas sąmoningai, nes siena – tai plokštė su potencialu, kuri yra labai svarbi kuriant dizainą ir estetinį interjerą. Balta siena – tai Jūsų proga sukurti kažką naujo. Nepraraskite progos pasinaudoti savo galimybėmis, tuo labiau, kad plokštė – tai fonas Jūsų baldams, kambariui ir erdvei, kurioje Jūs gyvenate.

3D plokštės – tai trimatė gipsinė dėlionė, kurią leidžia pabrėžti interjero charakterį, sukurti atmosferą, jaukumą. Mūsų plokštės padės Jums tai padaryti. Privalumas yra tai, kad plokštes galima dažyti, todėl Jūs turite galimybę laisvai pritaikyti ir pakeisti savo interjero išvaizdą. Plokštėmis galima padengti visą sieną arba tik fragmentą. Abu variantai puikiai paįvairins Jūsų kasdienybę.

Daugiau: www.loftsystem.lt

335