Tobulėjant informacinėms technologijoms, svarbu, jog kartu su jomis tobulėtų ir įvairių sričių specialistai. Naujų žinių įsisavinimas, noras mokytis naujų dalykų ir domėjimasis technologinėmis tendencijomis suteikia specialistui konkurencinį pranašumą rinkoje. Investavimas į mokymus ir naujų žinių gavimą palengvina darbą specialistui ir atneša realią naudą klientui.

CGISCIENCE – tai tarptautinis mokymų centras, kurio komandą vienija noras padėti skirtingų sričių specialistams tapti savo srities profesionalais, naudojat 3D vizualizavimo ir modeliavimo programas.

Mokymų centro komanda, ne vienus metus dirbanti su interjero dizaino ir architektūros specialistais stebi, kokios priežastys specialistus paskatina rinktis CGISCIENCE mokymų centro siūlomus kursus. Viena pagrindinių priežasčių – didėjantis klientų reiklumas. Interjero dizaino industrijos klientai, vaikydamiesi naujų madų ir tendencijų, vis dažniau renkasi netradicinius, įdomius būsto, darbo vietos ar kitos erdvės įrengimo sprendimus. Dažnas interjero dizaino specialistas, norėdamas pavaizduoti kliento išsakytas mintis ir idėjas, naudodamas brėžinius sukuria projekto 2D vaizdą. Brėžiniai – reikalinga projekto įgyvendinimo dalis, tačiau neretai klientas jų nesupranta, nes nemoka skaityti sukurtų eskizų kalbos. Dėl šios priežasties atsiranda tam tikras nesusikalbėjimas tarp kliento ir darbą atliekančio specialisto. Kyla natūralus klausimas, ką specialistas turi daryti kitaip, kad išvengtų nesusikalbėjimo su klientu?

Atsakymas į tokį klausimą elementarus – programinės įrangos įtraukimas į savo darbo procesus. 3D vizualizavimo ir projektavimo įrangos „SkechUp Pro“ ir modeliavimo programos „3ds Max“ bei jų priedų „V-Ray“ ir „Substance 3D Sampler“ naudojimas interjero dizaino specialistui suteikia galimybę patenkinti klientų keliamus reikalavimus ir pavaizduoti kuriamą projektą suprantamai, t. y. vizualiai.

Nors projekto sukurta 3D vizualizacija ne visada atitinka sukurtą realų produktą dėl kitokių spalvų ir medžiagų tekstūrų vėlesniuose projekto kūrimo etapuose, tačiau per 3D modelius ir vizualizacijas sukurtas projektas klientui suteikia bendrąjį kuriamo projekto vaizdą. Interjero dizaineris, išmokęs dirbti su 3D modeliavimo ir vizualizavimo programomis, geba dirbti efektyviau ir projekto pakeitimus daryti greičiau ir paprasčiau. Žinoma, projektui 3D formatu sukurti su programine įranga bus skirta beveik tiek pat laiko kiek ir brėžiniui padaryti, tačiau reali programos nauda išryškėja darbo metu.

Vienas iš privalumų, naudojant 3D programas, – projekto keitimas realiuoju laiku. Programinė įranga suteikia galimybę specialistui keisti bet kurią projekto dalį ir rinktis labiausiai kliento lūkesčius atitinkantį variantą. Tai reiškia, kad klientas, prieš nuspręsdamas, koks turėtų būti galutinis projekto variantas, gali matyti įvairias jo variacijas. Kaip jau minėta anksčiau, brėžiniai – neatsiejama projekto įgyvendinimo dalis. 3D vizualizavimo ir modeliavimo programos, tokios kaip „SkechUp Pro“ ne tik pateikia vizualų vaizdą, bet kartu ir sukuria brėžinius, todėl keičiant vizualaus projekto dalis programinėje įrangoje projekto brėžinys atsinaujina automatiškai pagal daromus pakeitimus.

Kitas privalumas – naudodamasis programine įranga, specialistas lengvai ir greitai gali sudaryti visą projekto sąmatą. Naudojant programinę įrangą, atsiranda galimybė spustelėjus vos kelis klavišus apskaičiuoti sienų ir grindų plotą, plytelių, durų, langų, jungiklių, kištukinių lizdų ir kitų medžiagų kiekius. Taip išvengiama perteklinio medžiagų pirkimo ir projekto kaštai tampa optimalūs.

Dar vienas ne mažiau svarbus aspektas – „SkechUp Pro“ programinės įrangos priedas „V-Ray“ suteikia galimybę klientui pamatyti visus galimus apšvietimo variantus. 2D vaizdas palieka daug vietos klientų fantazijai, nes, naudojant eskizus, neįmanoma pavaizduoti apšvietimo ir instaliacijų. 3D modeliavimo ir vizualizavimo programomis pavaizdavus apšvietimo ir instaliacijų sprendimus, galima sumažinti atotrūkį tarp kliento vaizduotėje matomo ir realaus projekto pabaigos vaizdo.


Tokios programinės įrangos, kaip antai „SkechUp“, „3ds Max“, ir jos priedų „V-Ray“ ir „Substance 3D Sampler“ įtraukimas į darbo procesus kurią naudą ne tik specialistui, bet ir jo klientui bei suteikia galimybę dirbti išmaniai, taupant ne tik savo, bet ir kliento laiką.

Daugiau informacijos apie CGISCIENCE mokymų centro siūlomas programas sužinokite: cgiscience.lt