4 populiariausi aksesuarai svetainėje

 

Svetainės interjeras puikiai atspindi namų atmosferą, todėl pasirūpinti patrauklia jo išvaizda – išties verta. Stilingam kambario dekorui tinka patys įvairiausi aksesuarai: nuo originalaus dizaino vazų iki rėmelių nuotraukoms. Kokios interjero detalės labiausiai tinka svetainėje, nepriklausomai nuo jos stiliaus? 

 


Žvakės ir žvakidės

Jei reikėtų išrinkti ne tik vienus iš populiariausių, bet ir universaliausių svetainės aksesuarų, tai, be abejonės, būtų žvakės ir žvakidės. Platus jų dizainų ir spalvų pasirinkimas atveria plačias interjero dekoravimo galimybes. Modernaus ir šiuolaikiško kambario įvaizdį galima papildyti marmurinės tekstūros šešiakampėmis žvakėmis. Klasikinėje svetainėje skoningai dera apvalios įvairaus aukščio ir skersmens žvakės. Priklausomai nuo interjere vyraujančių spalvų ir norimo išgauti efekto, rekomenduojama apsvarstyti tokias jų spalvas kaip perlų, šampano ar raudona. 

Žvakė – tai tik viena iš įvaizdžio detalių. Tam, kad svetainės dekoras būtų išpildytas, reikalinga ir stilingo dizaino žvakidė. Ji gali būti pagaminta iš stiklo, metalo arba keramikos. Tai aukštos kokybės medžiagos, pasižyminčios nepriekaištinga išvaizda. Skirtingo stiliaus ir dydžio aksesuarai leidžia įgyvendinti asmeniškai sau patraukliausias interjero dekoravimo idėjas.

Vazos

Dar vieni aksesuarai, be kurių dažnai neįsivaizduojama svetainė, yra vazos. Jose galima kurti įvairias gėlių dekoracijas, taip pat naudoti vienas. Tiek stiklinės, tiek keraminės vazos pasižymi dizainų gausa: taisyklingos jų formos puikiai atsiskleidžia prabangiame klasikiniame interjere, o netaisyklingi siluetai tobulai įsilieja į šiuolaikišką erdvę.

Šios interjero detalės žavi ne tik savo formomis, bet ir raštais. Fizikinės medžiagų (tiek stiklo, tiek keramikos) savybės leidžia sukurti įvairiai išraižytas vazas. Paviršiaus nelygumai suteikia išskirtinį vizualų efektą ir leidžia mėgautis itin estetišku svetainės įvaizdžiu.

Dirbtiniai augalai

Gėlės ir kiti augalai pagyvina namų aplinką ir suteikia jai daugiau spalvų. Norintiems, kad jų svetainė nenustotų „žydėti“ visus metus, patariama rinktis rankų darbo dirbtinius augalus. Aukštos kokybės medžiagos užtikrina labai tikrovišką ir estetišką jų išvaizdą. Todėl net ir gerai įsižiūrėjus sunku suprasti, jog tai – dirbtinės gėlės.

Ryškiems svetainės akcentams idealiai tinka sodrūs rožiniai, oranžiniai arba gelsvi rožių, bijūnų ir aguonų žiedai. Subtilesniam įvaizdžiui rekomenduojama išbandyti pastelines spalvas, tokias kaip šviesiai rožinė, kreminė arba balta. Kambario dekorui galima panaudoti dirbtines augalų šakeles, kurios labai tinka kompozicijoms vazose kurti.

Nuotraukų rėmeliai 

Nuotraukų rėmeliai – aksesuarai, padedantys sukurti sentimentalų svetainės įvaizdį. Juos galima kabinti ant sienos, dėlioti ant lentynos arba spintelės. Skoningai priderintos prabangaus arba minimalistinio stiliaus interjero detalės leidžia atskleisti kambario estetiką. Plačiame asortimente gausu skirtingų dydžių, spalvų ir dizainų rėmelių. Todėl sau patraukliausią variantą gali atrasti įvairių skonių atstovai.

Atskleiskite savo svetainės potencialą pasitelkdami iki kruopščiai apgalvoto dizaino aksesuarus. Tai tiesiog tobula galimybė sukurti namus, apie kuriuos visada svajojote.

Daugiau informacijos: imdeco.lt