Galbūt šiuo metu svarstote, kaip turėtų atrodyti jūsų naujųjų namų interjeras? Gal metas įrengti ar atnaujinti biurą? O gal tiesiog jau pamėgtame namų interjere artėjant Kalėdoms norėtųsi nedidelio pokyčio?

Tuomet šis straipsnis kaip tik jums. 

Lipnios interjero dekoravimo plėvelės Coala Interior Film jau atrastos ir išbandytos ne vieno interjero dizainerio ar interjeru besirūpinančio užsakovo. Tiems, kas ieško didelio pasirinkimo, galimybės greitai, be didesnių statybinių rūpesčių atsinaujinti, sprendimas naudoti šią plėvelę išties pateisino lūkesčius. Na o tiems, kas vis dar nedrįsta ar skeptiškai žiūri išgirdę žodžių junginį „lipni plėvelė“, dabar yra puikus metas išbandyti kažką naujo.

Šį rudenį „Antalis“ pristato iš esmės atsinaujinusią lipnių interjero dekoravimo plėvelių Coala Interior Film kolekciją. Tai daugiau nei 480 skirtingų galimybių dekoruoti ar atnaujinti duris, sienas, baldus, biurus. Pasipildžiusi naujais raštais bei spalvomis ši kolekcija įkvėps ne vieną. Net 7-ios atsinaujinusios kolekcijos – tai 7-ios skirtingos galimybės susikurti jums labiausiai tinkančią ir patinkančią aplinką.

„Color“ – taip, pati spalvingiausia iš visų kolekcijų. Kartais interjerui atgaivinti trūksta visai nedaug, tiesiog spalvos. Nesvarbu ar tai būtų siena, ar baldas, „Coala Interior Film Color“ pasirinkimas tai ne tik emocija jūsų interjere, bet ir praktiškumas. Skirtingai nuo dažymo, plėvelė apsaugo dengtą paviršių, ji nesibraižo ir puikiai valosi.

Nuo pastelinių tonų iki ryškių spalvų. Jūsų laukia net 90-ies spalvų bei atspalvių pasirinkimas.

„Wood“ – puikiai tiks medžio interjere gerbėjams. Jūsų pasirinkimui natūralus medis nuo pačio tamsiausio iki šviesiausio, net 33 dažyto medžio variantai ir naujiena, atspindinti karščiausias interjero dizaino tendencijas – „Cork“ (kamštinė medžiaga). Gal laikas įnešti šiek tiek šilumos ir jaukumo?

„Stone“ – ši kolekcija, tai nemarios klasikos atspindys. Skeptikai sakys, kad natūralaus akmens negali niekas pakeisti, o mes sakom, taip, negali pakeisti ten, kur tikrai turi būti natūralus akmuo, ten, kur jis ilgai tarnaus daugybę metų. Bet kas, jei Jūs nesat tikri, ar pasidavėt mados tėkmei, ar akmuo tikrai Jums patinka? Kas jei Jūsų idėjai įgyvendinti akmens montavimas yra per daug sudėtingas procesas (pvz. įvairūs lenkti paviršiai)? Bet kokias abejones labai lengvai gali išsklaidyti ši Coala Interior Film kolekcija. Jums tereikia išsirinkti, norite marmuro, granito, terrazzo ar vulkaninės uolienos efekto?

„Steel“ – tiks visiems, kurie nori metalinio žvilgesio arba su ilgaamžiškumu besisiejančio rūdžių vaizdo savo interjere. O tie, kurie ieško išties kažko inovatyvaus, tikrai atkreips dėmesį į naujieną šioje kolekcijoje – holograminį, spalvas keičiantį „Aurora“ paviršių.

„Textile“ – tai kolekcija tiems, kurie ieško interjere šilumos ir jaukumo. Per raštą, taktilinį pojūtį tekstilė kuria šiltų namų atmosferą. Ir ten, kur labai norisi tikro audinio, bet galbūt per daug sudėtinga ar nepraktiška juo dekoruoti, pabandykite lipnią interjero dekoravimo plėvelę. Rodos plėvelė, bet savo paviršiumi ir taktilinėmis savybėmis niekuo nenusileidžia tikram audiniui.

„Concrete“ – industrinio interjero dizaino gerbėjams, tai kolekcija nr.1. Jūsų pasirinkimui net 17-a atspalvių ir skirtingo betono paviršiaus pojūčių nuo švelniausio iki grubiausio. Šią kolekciją galima rinktis tam tikriems akcentams interjere, jos pagalba galima kurti vientisumą ir sklandžius perėjimus tarp skirtingų erdvių arba... tiesiog naudoti netikėtiems vizualiniams efektams.

„Glitter“ – dažniausiai žiūrima kolekcija šventiniu laikotarpiu. Bet gal pats laikas šventinio žėrėjimo palikti ir ilgesniam laikui? Ši Coala Interior Film kolekcija gali provokuoti savo akinančiu blizgesiu, o gali ir užburti subtiliu magišku žėrėjimu. Viskas priklauso nuo to, kiek, kaip ir kur ją naudosite.

Ruduo apsupa mus spalvomis gamtoje ir kviečia ilgesniems jaukiems vakarams namuose. Galbūt pats metas naujiems atradimams Jūsų interjere? Gal daugiau spalvų biure, kad jos džiugintų ne tik žvelgiant į rudenėjančią gamtą už lango? Gal Jums labiausiai patinkančio medžiagiškumo namų interjere, kad tie ilgi tamsūs vakarai išties būtų jaukūs?

Kviečiame atrasti „Antalio“ naująją lipnių interjero dekoravimo plėvelių kolekciją atvykus pas mus į Grafinio dizaino centrą https://www.antalis.lt/pagrindinis/musu-verslas/grafinio-dizaino-centras/grafinio-dizaino-centras-vilniuj 

177