Atidarytas didžiausias interjero ir namų įrangos centras Utenoje

 

Utenoje duris atvėrė atsinaujinęs 1700 kv. m. namų idėjų centras „NIC“. Po vienu stogu subūrus stipriausius, specializuotus salonus, statantys, remontuojantys ar planuojantys net ir smulkias pertvarkas visada galės rasti naujausias interjero dizaino prekių kolekcijas, namų inžinerinės įrangos sprendimų arba užėję tiesiog draugiškai pasišnekučiuoti apie naujausias interjero dizaino tendencijas, o gal ir rasti polėkį savo namų jaukumo kūrimui.

 

„Interjero bei namų aplinkos kūrimas yra lyg meno kūrinio rinkimosi procesas, todėl plačioje 1700 kvadratinių metrų erdvėje, Utenos regiono gyventojams sukūrėme platų apdailos medžiagų, tapetų, užuolaidų, grindų, šviestuvų, durų, šildymo, kondicionavimo, santechnikos, sodo technikos, stogų dangų, kalvystės, meno dirbinių ir interjero detalių pasirinkimą. Išskirtiniam, jaukiam interjerui bus galima įsigyti žinomų Lietuvos dailininkų, fotografų darbų. Kiekvienas lankytojas čia galės ne tik surasti jam reikalingas interjero detales, bet ir pasisemti pačių įdomiausių idėjų būsimam arba esamam namų interjerui“, - pasakojo „NIC“ atstovai.

 


Utenos regione toks specializuotas prekybos centras dar neturi analogų. Tiek šio regiono, tiek aplinkinių miestų – Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Visagino, Kupiškio, Rokiškio, Ukmergės – gyventojai, pagaliau turės vietą, kurioje galės išsirinkti produkciją, skirtą šiuolaikiškai, stilingai, skoningai ir kokybiškai įsirengti butą ar namą. Nuo praėjusio ketvirtadienio naujas prekybos centras uteniškius stebino ne tik skoningai įrengtais interjero salonais ir meno parodų gausa, bet šeštadienį surengtas ir savotiškas centro atidarymas su nemokama koncertine programa ir pramogomis.