Tikri jaukių namų stebuklai atsiskleidžia per baldus

Parengė: Žydrė Dargužytė

Baldai gali kalbėti. Ir ne tik. Jie pasakoja istorijas, atveria jautriausius žmogiškųjų santykių niuansus, nuspalvina buvimą namuose, kad jis netaptų nuobodus ir pernelyg paprastas. Toks apibūdinimas daugeliui lietuvių skamba tarsi iš jausmingos knygos, tačiau išskirtinio baldų dizaino ir pateikimo rinkai startuolio FURNIFABS.LT įkūrėjas Aurimas Nenorta savo asmeniniu pavyzdžiu patvirtina, kad tai – ne knyga. Tai – gyvenimas! Ir jis gali ir turi būti gražus, patogus, o namuose esantys baldai – kuriantys produktyvų laiką.

 

 
 Minkštų svetainės baldų komplektas „AYDER“

 

Puoselėdami savo šeimos židinį, norime skirti didelį dėmesį baldų dizainui bei jų kokybei. Dažnai nutinka taip, kad norai tampa didesni nei galimybės arba rinkoje esanti pasiūla neatitinka individualių poreikių. „Mūsų veikla gimė iš aiškiai suformuluotos misijos ir nuoširdaus mums patiems svarbaus noro – siūlyti originalaus dizaino produktus, „įkandamas“ kainas ir išskirtinį dėmesį kliento poreikiams“, – pristato A. Nenorta.

Startuolis, taupydamas klientų pinigus ir laiką, viską planavo taip, kad potencialus pirkėjas neišeidamas iš namų galėtų išsirinkti patinkančius baldus ir visiškai užtikrintai priimti sprendimą juos įsigyti. Internetinė parduotuvė paremta trimis inovatyviais baldų pasirinkimo žingsniais – APŽIŪRĖK, ASMENINK, PALIESK, kurie ir leidžia pasiekti šį tikslą.

APŽIŪRĖK – suteikia klientui galimybę apžiūrėti baldus 360 laipsnių kampu. Detali ir aiški prekių apžiūra leidžia pasijusti taip, tarsi žmogus lankytųsi baldų salone. Antrasis žingsnis – ASMENINK – yra skirtas pirkėjams, kurie ieško individualumo ir nenori rinktis iš FURNIFABS baldų dizainerio parinktų spalvinių derinių. Be viso to, klientas realiu metu gali matyti, kaip baldas atrodys su jo išsirinktu unikaliu audinių deriniu.

„Patirtis rodo, kad žmonės, ieškantys originalių baldų savo namams, neretai susiduria su problema, kad jiems sunku įsivaizduoti, kaip interjero objektas atrodys realioje aplinkoje su jų, dažniausiai iš baldų salonuose pateikiamų mažų audinių pavyzdžių, išsirinktu audiniu ar audinių deriniu. Tai tikrai sudėtingas procesas – tad padarius greitus sprendimus, pirkėjams kartais tenka nusivilti. Patariame tikrai atsakingai rinktis, nes nematant bendro vaizdo, rezultatas gali būti kitoks nei tikimasi”, – pataria A. Nenorta.

 

   
     
 Minkštų svetainės baldų komplektas „MERIC“    Minkštų svetainės baldų komplektas „OKYANUS“

 

Žingsnis PALIESK veikia lyg viso proceso užtvirtinimas, nes klientams suteikiama galimybė  apžiūrėti ir pajusti išsirinktų audinių kokybę, kurie atkeliauja tiesiai į jų namus nemokamai.

„Ši trijų žingsnių sistema buvo sukurta analizuojant geriausius internetinės prekybos baldais pavyzdžius pasaulyje bei naujausias šios srities plėtros studijas, o visas įgyvendinimo procesas nuo idėjos iki produkto užtruko net keletą metų. Tad tikrai džiugu lietuviams pirmiems pristatyti šią unikalią apsipirkimo patirtį, kuri leidžia užtikrintai ir be rizikos priimti sprendimą įsigyti baldus savo svajonių svetainei“, –  džiaugiasi A. Nenorta.

 
     
 Minkštų svetainės baldų komplektas „RODOS“    Minkštų svetainės baldų komplektas „TITANYUM“

 

Vadovaudamasis tokia verslo strategija, A. Nenorta sako pajutęs, kad lietuviams to ilgą laiką trūko ir primena, jog didelė pasiūla rinkoje ir konkurencija nėra baisi, jei įmonė geba pasiūlyti išskirtinius produktus bei investuoja į aukščiausio lygio klientų aptarnavimą.

Startuolio įkūrėjas patikina, kad lietuviai rinkdamiesi baldus labai vertina patikimumą ir kokybę. Tam FURNIFABS.LT gaminius pristato iš patikimo, 30-ies metų patirtį turinčio gamintojo „Ladin Mobilya“, kurį startuolis Baltijos šalyse atstovauja turėdamas išskirtines teises. Šiais baldais šalyje nėra prekiaujama niekur kitur, išskyrus įmonės elektroninėje parduotuvėje.

„Šį Turkijos gamintoją pasirinkome po labai ilgų derybų ir kelių dešimčių kokybės inspekcijų.  Įsitikinome, kad kompanija savo veikloje naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Visi darbuotojai yra savo srities profesionalai, kurie stengiasi, kad net mažiausios baldų detalės būtų nepriekaištingos“, – kalba A. Nenorta.

 

   
     
 Minkštų svetainės baldų komplektas „TOKYO“    Minkštų svetainės baldų komplektas „TUAL“

 

E-paruotuvėje teikiama pagalba visuose etapuose – nuo saugaus atsiskaitymo ir greito užsakymo priėmimo iki profesionalaus baldų pristatymo ir ekspertų patarimų. Be to, pirkiniams suteikiama 24 mėnesių gamintojo kokybės garantija. Įmonė rūpinasi ne tik savo klientais, bet ir skatina dalyvauti socialinės atsakomybės projektuose – kaskart skiria 10 eurų nuo pirkinių sumos bendrijai Kraujas.lt ir dalyvauja kaulų čiulpų donorystės „Be Good” projekte.

Viskas, ko reikia taupantiems laiką, ieškantiems patogaus  ir patikimo  būdo įsigyti išskirtinio dizaino baldų internetu, sukoncentruota po vienu virtualiu stogu!


www.furnifabs.lt